אודות

חברת בן ליין בע"מ נוסדה ב-1990 ע"י מר בנימין פדלון והפכה עם השנים לאחת החברות המובילות בארץ בתחום ייבוא ביגוד להדפסה ומיתוג של טקסטיל. בתחילת דרכה החברה התמחתה בייצור מקומי של חולצות במתפרות בכל רחבי הארץ, ועם השנים הרחיבה את ההתמחות לדפוס משי ידני, ובהמשך התפתחה לשימוש במכונות הדפסה אוטומטיות וחשמליות כדי לעמוד בזמני אספקה קצרים ביותר לקהל לקוחותיה.

על מנת לשפר את השירות ללקוחותיה הוסיפה חברת בן ליין מכונות רקמה ודפוס דיגיטלי, יכולת המאפשרת הדפסת כל לוגו על כל מוצר טקסטיל לפי דרישת הלקוח. בנוסף בחברתנו קיים "פרס" - מכבש עצום אשר מאפשר שירות של דגלים מודפסים בכל הגדלים – כולל דגלים סינים ארוכים של 3*1 מטר.

לפני כ-15 שנה חברת בן ליין החלה לייבא מוצרים מסין ומהודו והייתה לאחת מהחלוצות בתחום זה. החברה החלה לייבא חולצות להדפסה, בגדי עבודה, מוצרי פרסום וכובעים. כמו כן, מתוך הכרה בחשיבות איכות הסביבה ומחזור, החלה בן ליין לייבא גם תיקי אלבד להדפסה מחומרים ממוחזרים ומעילי פליז אשר עשויים מפלסטיק ממוחזר. בהמשך להצלחת ייבוא מעילי הפליז הבסיסיים הרחיבה את סל המוצרים והחלה לייבא מעילי פליז דו שכבתייםמעילי ווינד בלוק – מעילים מיוחדים לכוחות הביטחון וצה"ל אשר מונעים חדירת רוח וקור, והצעקה האחרונה – מעילי סופטשל מבד מיוחד – נושם אך אטום לחלוטין לרוח וגשם – בגזרה ספורטיבית אלגנטית.

כיום, בן ליין היא אחת החברות המובילות בענף, בייבוא והדפסת חולצות טריקו, כובעים, מוצרים לכנסים, מעילים, ומוצרי פליז, תוך שימור יכולת ייצור מקומית, דבר המקנה לה יתרון בהזמנות ממלאי שוטף או דרישות ייצור מיוחדת של הלקוח.

חברת בן ליין הינה עסק שבו הכל נמצא תחת קורת גג אחת: מחסן גדול; מערכת דפוס משי אשר בנויה לתת במקביל מענה להזמנה של חולצות מודפסות בצבע אחד – וגם של חולצות מנדפות זיעה מודפסות בצבעים רבים – במקביל; הדפס דיגיטלי – הדפסה של תמונה צבעונית על פריטים מגוונים; מכון רקמה – המאפשר רקמה על תיקים, רקמה על חולצות, או רקמה על כובעים; מחלקת גרפיקה אשר מעצבת הדמיות עבור הפריטים להדפסה; ומחלקת שירות לקוחות. הימצאות כל אלו תחת קורת גג אחת מאפשרת מתן שירות לקהל לקוחות מגוון בעל צרכים שונים והכל במקביל – לדוגמה: גם לחולצות לסיום קורס בצבא וגם לאספקות סדירות לצה, שירות בתי הסוהר, חברת קוקה קולה, החברה למתנסים, וקק"ל – וכל זאת במקביל ובזמני אספקה קצרים תוך הקפדה על איכות המוצר המוגמר.

בן ליין בע"מ נותנת ללקוח מענה כמעט מושלם לכל מוצר לקידום מכירות ובגדי עבודה ממותגים מהארץ ומחו"ל ללא הגבלת כמות ובזמן אספקה קצר.

 
מדיניות החזרת מוצרים
 
כל מוצר שיסופק לא תקין לפי שיקול דעתו של הלקוח
הלקוח רשאי להחזיר את המוצר עד שבועיים מיום הקניה.
החזרה תהיה למפעל בן ליין הסדנה 6 פתח תקווה.
במידה והמוצר ימצא לא תקין,
יסופק מוצר חדש תוך 7 ימי עסקים.
או שיסופק זיכוי כספי לפי שיקול דעתו של המפעל.
מקום אספקה והחזרה במפעל בלבד.
מוצרי חורף
כובעים
בגדי עבודה
חולצות
מכנסיים
תיקים
סיכות דש
צמידים