אודות

 

חברת בן ליין בע"מ נוסדה ב1990 ע"י מר בנימין פדלון והפכה עם השנים לאחת החברות המובילות בארץ בכל תחום היבוא של ביגוד להדפסה ומיתוג של טקסטיל.

בתחילת דרכה התחילה כחברה לייצור חולצות ביצור מקומי במתפרות בכל רחבי הארץ, ועם השנים הוסיפה דפוס משי ידני ובהמשך הוסיפה מכונות הדפסה אוטומטיות וחשמליות כדי לעמוד בזמני אספקה קצרים ולהוציא הדפסות על החולצות האיכותיות ביותר שאפשר לקהל לקוחותיה.

על מנת לשפר את השירות ללקוחותיה הוסיפה חברת בן ליין מכונות רקמה ודפוס דיגיטלי גם על חולצות בהירות וגם על כהות, יכולת המאפשרת הדפסת כל לוגו על כל מוצר טקסטיל לפי דרישת הלקוח. בנוסף בחברתינו קיים פרס "מכבש" עצום אשר מאפשר שירות של דגלים מודפסים גם בגדלים משמעותיים – כולל דגלים סינים ארוכים של 3*1 מטר.

לפני כ-15 שנה הייתה חברת בן ליין אחת מחלוצות היבוא מסין ומהודו. בן ליין החלה לייבא חולצות להדפסה, בגדי עבודה, מוצרי פרסום וכובעים. מתוך הכרה בחשיבות עניין המיחזור, החלה בן ליין לייבא גם תיקי אלבד להדפסה מחומרים ממוחזרים, מעילי פליז (שכידוע מוכן ממיחזור של בקבוקי שתיה מפלסטיק). ובהמשך להצלחת יבוא מעילי הפליז הבסיסיים הרחיבה את סל המוצרים והחלה לייבא מעילי פליז דו שכבתיים אשר ניתן לרקום על שני הצדדים שלהם, מעילי ווינד בלוק – מעילים מיוחדים לכוחות הביטחון וצה"ל אשר מונעים כניסת רוח וקור והצעקה האחרונה – מעילי סופטשל מבד מיוחד – נושם אך אטום לחלוטין לרוח וגשם – בגזרה ספורטיבית אלגנטית.

כיום בן ליין היא אחת מהחברות המובילות בענף, ביבוא והדפסת חולצות טריקו כובעים, מוצרים לכנסים, מעילים ומוצרי פליז (כגון החם צוואר – אשר הפך להיות התחליף האולטמטיבי לכובע הצמר – ניתן לקבל את החם צוואר רקום באיכות מעולה בזכות שטח הרקמה הגדול שלו) תוך שימור יכולת יצור מקומית, דבר המקנה לה יתרון בהזמנות ממלאי שוטף או דרישות ייצור מיוחדת של הלקוח.

חברת בן ליין בנויה כעסק שבו הכל נמצא תחת קורת גג אחת: מחסן גדול; מערכת דפוס משי אשר בנויה לתת במקביל מענה להזמנה של חולצות מודפסות בצבע אחד – וגם של חולצות מנדפות זיעה מודפסות בצבעים רבים – במקביל; הדפס דיגיטלי – שהוא הדפסה של תמונה צבעונית על פרטים העשויים מ-100% כותנה; מכון רקמה – המאפשר רקמה על תיקים או רקמה על חולצות ובמקביל רקמה על כובעים; מחלקת גרפיקה אשר מכינה את ההדמיות לחולצות המודפסות או לתיקים המודפסים; ומחלקת שירות לקוחות. הימצאות כל אלו תחת קורת גג אחת מאפשרת מתן שירות לקהל לקוחות מגוון בעל צרכים שונים והכל במקביל – לדוגמה - גם לחולצות לסיום קורס בצבע וגם לאספקות סדירות לצה, שירות בתי הסוהר, חברת קוקה קולה, החברה למתנסים, וקק"ל – וכל זאת במקביל ובזמני אספקה קצרים תוך שמירת האיכות של המוצר המוגמר.

לפני כשנתיים החברה החלה להתמחות ביבוא ממוקד של מוצרי קידום מכירות מסין לפי דרישת הלקוח – כך שלקוחות הזקוקים למוצרים מיוחדים – כגון צמידי סיליקון מודפסים, דיסק און קי ממותג ובעצם כל מוצר קיים ניתן לייבא עם מיתוג.

בן ליין בע"מ נותנת ללקוח מענה כמעט מושלם לכל מוצר לקידום מכירות ובגדי עבודה ממותגים מהארץ ומחו"ל ללא הגבלת כמות ובזמן אספקה קצר.