באף הישרדות

באף – לא סתם בנדנה
מאז תחילת השידורים של התכנית הישרדות לפני יותר מעשור, נכנס לחיינו סוג חדש של בנדנות – באף הישרדות. באף הוא מעין בנדנה גלילית וגמישה אשר ניתנת ללבישה ולחבישה על הראש במגוון רחב של דרכים. הבאף יכול לשמש כבנדנה, סרט לשיער, כובע, ועוד הרבה מאוד שימושים נוספים אחרים.

מתי כדאי להזמין באף הישרדות?
  • ימי גיבוש – כאשר מתכננים ימי גיבוש לחברות, ארגונים, או מוסדות חינוך, ניתן להזמין באף הישרדות עבור המשתתפים. הבאף יוכל לשמש בתור כובע שיגן עליהם מהשמש וגם יהיה מזכרת נהדרת מהאירוע.
  • ימי ספורט ותחרויות – ממש כמו בתכנית הטלוויזיה, ניתן להזמין באף הישרדות בצבעים שונים אשר יבדיל בין קבוצות שונות ביום הספורט או בתחרות. זוהי אופציה הרבה יותר מקורית ומגניבה מאשר לבישת חולצות בצבעים שונים. כמו כן, כך ניתן לחלק את הקבוצות להרבה צבעים שונים, כך שלא ייווצר מצב שיש מגבלה לחלוקת הקבוצות בגלל שלאנשים אין חולצות צבעוניות בבית.
  • קייטנות – ילדים מאוד אוהבים פריטים שמזכירים להם תכניות טלוויזיה שהם אוהבים, והם גם אוהבים מקוריות ויצירתיות. בעוד רוב הקייטנות מחלקות לילדים כובעים רגילים לצורך הגנה מהשמש, ניתן להיות מקוריים ולחלק להם באף הישרדות.
חדשנות ומקוריות במוצר אחד
לא פשוט להמציא את הכובע או הבנדנה מחדש, אבל באף הישרדות לגמרי הצליח לעשות זאת. הבאף מגיע במגוון רחב של צבעים, וניתן לבצע עליו הדפסות ייחודיות ומגניבות. אצלנו בבן ליין יש רצון להתקדם ולחדש כל הזמן, ולכן נשמח להתאים עבורכם את הבאף המושלם.