6.5 ש"ח

הדפס צבע אחד כולל מע"מ
(מינימום 50 יחידות מתחת תחויב גלופה 75 ש"ח)

באף כולל הדפס

3.5 ש"ח

לא כולל מע"מ

באף ללא הדפס

באף רב תכליתי

באף רב תכליתי קיים במגוון צבעים

שחור, רויאל, צהוב, לבן, כתום, ירוק דשא, סגול, ורוד פוקסיה, אדום

מידות מוצר: 25*48

חומר:100% פוליאסטר

באף

מה זה באף?
באף (Buff) הוא סוג של בנדנה סטרצ'ית, בדומה לסוג שנלבש על ידי המתמודדים בתוכנית הטלוויזיה "הישרדות". בזכות הסטרצ'יות שלו, ניתן ללבוש את הבאף במספר רב של דרכים: החל מבנדנה לראש, ועד לצעיף ואפילו כגומיה לשיער. מאחר ולבאף יש הרבה מאוד שימושים שונים הוא מוצר מאוד פופולרי ואהוב.

מה ניתן לעשות עם באף?
  • הדפסה – ראשית, בשביל שהבאף יהיה מיוחד ורלוונטי, ניתן להדפיס עליו מגוון רחב של הדפסות ודוגמאות. כתלות בצבע הבד, ניתן לבצע הדפסה צבעונית או בצבע אחד ולמתג את הבאף לפי הצורך. את ההדפסה ניתן לבצע על כל הבאף או כסמל קטן.
  • מגוון דרכי לבישה – אחד היתרונות הכי גדולים של הבאף, אשר הופכים אותו לכל כך פופולרי, הוא שניתן ללבוש אותו בכמעט כל דרך שניתן להעלות על הדעת. את הבאף ניתן ללבוש כבנדנה במגוון דרכים, כסרט לשיער, צעיף, מסכה לפנים, גומיה לשיער, ועוד מגוון רחב ביותר של דרכים. בזכות זאת כל אחד יכול למצוא לעצמו את המראה הייחודי שמתאים לו על ידי לבישת הבאף בסגנון שלו.
  • מתנה מעולה לימי גיבוש וספורט – מאחר ובאף מאפשר גם הגנה על הראש מפני השמש וגם נוחות לבישה בדרכים שונות, הוא מושלם לימי גיבוש וימי ספורט. ניתן לרכוש באפים בצבעים שונים ובכך לאפשר חלוקה לקבוצות לפי צבעים.
מגוון רחב של באפים במיוחד עבורכם
חברת בן ליין מחזיקה באפים במגוון צבעים, כמו כן, אנחנו מספקים הדפסות ייחודיות באיכות גבוהה ביותר, בכדי שתוכלו להזמין את הבאף המושלם עבורכם. נשמח לעזור לכם להזמין באף מעוצב שמתאים בדיוק לרצונכם.