מחירון הדפסה

גופית טריקו

גופית טריקו קיימת במגוון צבעים

אדום, אפור מלאנז', בורדו, זית, לבן, נייבי, צהוב, רויאל, שחור

מידות: 4-2XL

חומר: 100% כותנה
לחץ להצעת מחיר

גופית טריקו ללא הדפס

9 ש"ח

ללא הדפס לא כולל מע"מ

גופית טריקו כולל הדפס

15 ש"ח

הדפס צבע אחד דו צדדי כולל מע"מ
(מינימום 50 יחידות מתחת תחויב גלופות 150 ש"ח)
צבעים להמחשה בלבד

הדפסה על גופיות

גופיות מודפסות – במיוחד לקיץ
חולצות מודפסות הפכו לחלק מההווי הישראלי. בסוף שנה, סוף מסלול, מסיבות, ועוד הרבה אירועים אחרים מוציאים חולצות מודפסות. אבל במדינה כמו שלנו הקיץ חם, ולפעמים גם חולצת טריקו קצרה היא חמה מדי. יש לזה פתרון – הדפסה על גופיות. ניתן להדפיס על גופיות ממש כמו שמדפיסים על חולצות, ובכך ליצור מזכרת שיהיה כיף ללבוש אותה גם בחודשי הקיץ החמים.

מתי אפשר להדפיס על גופיות?
  • סוף מסלול – לאחר שלוחמים מסיימים מסלול קרבי הם נוהגים להדפיס חולצות לסוף מסלול. אם מסיימים מסלול בקיץ, רצוי להדפיס גופיות סוף מסלול כדי שיהיה כיף ללבוש אותם גם בקיץ.
  • מסיבת בריכה – כאשר עושים מסיבת בריכה שרוצים להדפיס בשבילה חולצות, כדאי לבחור להדפיס על גופיות – כך יהיה למי שבמסיבה נעים יותר ללבוש את הגופייה כבר במסיבה עצמה. גופיות למסיבת בריכה מתאימות לכל סוגי מסיבות הבריכה – מסיבת יום הולדת, מסיבת רווקות, מסיבת רווקים, ואפילו לסתם מסיבות בריכה בשביל הכיף.
  • מסיבת סוף שנה – שנת הלימודים מסתיימת בקיץ, ולכן גופיות מודפסות הן הפתרון המושלם עבור מסיבות סוף שנה. כך ניתן ליהנות מהגופיות ישר לאחר סיום הלימודים, ולחגוג איתן את החופש הגדול.
  • קבוצות ספורט – במשחקי ספורט, כמו כדורסל למשל, לרוב משחקים עם גופיות מאחר ומזיעים הרבה במהלך המשחק. יש לכך פתרון מושלם – הדפסת גופיות דרייפיט לנבחרת, כדי שיוכלו לשחק כמו שצריך, מבלי להזיע יותר מדי.
בבן ליין תוכלו למצוא מגוון רחב של גופיות להדפסה
חברת בן ליין הינה חברה ותיקה עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הטקסטיל. החברה מציעה גופיות טריקו במגוון רחב של צבעים, ואף גופיות לייקרה לנשים, וגופיות דרייפיט המתאימות לקבוצות ספורט. אצלנו תוכלו למצוא גופיות באיכות גבוהה ביותר ותוכלו להדפיס עליהן כרצונכם.