הדפסה דיגיטלית

דפוס דיגיטלי מאפשר הדפסה של תמונות וציורים צבעוניים על חולצות ומוצרי טקסטיל נוספים. התמונה או הציור הרצויים מתקבלים בפורמט דיגיטלי למחשב הגרפיקה, ולאחר מכן מודפסים על נייר מיוחד אשר מאפשר את הדפסת התמונה על גבי החולצה. הדפסה דיגיטלית היא אופציה מצוינת להדפסה צבעונית על חולצות, כובעים, סווצ'רים, ועוד.

תהליך ההדפסה
התמונה מתקבלת במחשב ומודפסת על ידי מדפסת הזרקת דיו על גבי נייר מיוחד. מאחר וההדפסה מתבצעת על ידי מדפסת, נשמרים הצבעים המקוריים של התמונה כך שמתקבלת הדפסה זהה לתמונה המקורית. לאחר הדפסת הנייר, מניחים אותו על גבי החולצה הרצויה ולוחצים עליו מכבש חום "פרס". מכבש זה מפעיל לחץ גבוה וחום גבוה על החולצה והנייר. החום והלחץ הגבוהים של המכבש גורמים לדיו לעבור מהנייר אל החולצה וכך מתקבלת הדפסה איכותית לאורך זמן. לאחר פעולת המכבש מקלפים את הנייר מהחולצה ונשארים עם הדפסה צבעונית ואיכותית על גבי החולצה עצמה.

מאחר והדפסה דיגיטלית מסוג זה מתבססת על מעבר של דיו מהנייר אל הבד של החולצה או של המוצר הרצוי, הדפסה זו מתאימה בעיקר לבדים בצבע לבן. ניתן לבצע הדפסה דיגיטלית גם על בדים בהירים אחרים, אבל הצבעים לא נשמרים יפה ולא נשארים זהים לתמונה המקורית. לכן, מומלץ לבצע הדפסה דיגיטלית רק על מוצרים בצבע לבן על מנת לשמור על הצבעים המקוריים של התמונה.

דפוס דיגיטלי – פתרון מעולה להדפסה צבעונית
ישנם מקרים רבים בהם אנו מעוניינים לבצע הדפסה צבעונית על חולצות – במקרים בהם אנחנו רוצים להדפיס תמונה, או כאשר יש לחברה לוגו צבעוני. דפוס דיגיטלי מאפשר הדפסה צבעונית על חולצות ופרטי לבוש נוספים, מבלי לפגוע באיכות הצבעים של התמונה, תוך שמירה על הגוונים המקוריים ככל הניתן. לכן, הדפסה דיגיטלית היא פתרון מצויין להדפסה על חולצות לבנות, תוך שמירה על צבעי התמונה המודפסת.