הדפס על חולצות – המדריך המלא

הזמנת הדפס על חולצות בצורה מקצועית
לפני שמזמינים הדפס על חולצות, חשוב לדעת איך להזמין בצורה מסודרת אשר תעזור לכם לקבל בדיוק את מבוקשכם. ככל שמזמינים את החולצות בצורה מסודרת ונכונה יותר, כך תוכלו להיות בטוחים שתהיו מרוצים מאיכות ההזמנה ומאיכות החולצות.

איך מזמינים?
1.בחירת חברת הדפסות -  לפני שמזמינים הדפס על חולצות צריך לעשות סקר שוק ולבחור את החברה הטובה ביותר למשימה. מומלץ לבחור בחברה עם ניסיון רב ועם סוגים רבים של חולצות וסוגי הדפסה.
2.גיבוש ההזמנה – לפני שמזמינים ולפני שמבקשים הצעת מחיר, חשוב לגבש את ההזמנה. להחליט איזה סוג חולצות רוצים, באיזה צבע, לבחור הדפס על חולצות ואת צבע ההדפסה. כמו כן, חשוב להכין מראש את המידות המבוקשות לחולצות.
3.קבלת הצעת מחיר – לאחר גיבוש ההזמנה יש לשלוח את הפרטים לחברה שתבצע את ההדפס על חולצות כדי לקבל הצעת מחיר.
4.שליחת הזמנה – לאחר אישור הצעת המחיר שולחים הזמנה להדפס על חולצות. חשוב לוודא שוב שכל פרטי ההזמנה מדויקים – סוג החולצה, צבע החולצה, מידות, גרפיקה, וצבע ההדפסה.
5.אישור גרפיקה -  לאחר קבלת ההזמנה, הגרפיקאי של החברה יכין הדמיה של ההדפס על חולצות, ובתור הלקוחות תצטרכו לאשר אותה. חשוב לאשר את הגרפיקה בזמן בשביל לא לעכב את ההזמנה. לאחר אישור הגרפיקה ההזמנה תצא להדפסה.

תהליך הזמנה נכון יוציא אתכם מרוצים
אצלנו בבן ליין, חשוב לנו שכל הלקוחות ייצאו מרוצים מההדפס על חולצות. בשביל שהתהליך ילך כמו שצריך, חשוב לנו לשמור על קשר רציף עם הלקוחות ולעדכן אותם בשלבי ההזמנה. עם ותק של מעל 20 שנה בתחום הטקסטיל, אנחנו שמחים להעניק שירות מקצועי ואדיב לכל לקוח.