חולצה אמריקאית שרוול 3/4

חולצה אמריקאית שרוול 3/4 קיימת במגוון צבעים

אדום, אפור בורדו, בורדו, ורוד, כתום, נייבי, סגול, רויאל, שחור

מידות: 8-2XL שרוול 3/4

חומר: 100% כותנה

חולצה אמריקאית ללא הדפס

14 ש"ח

ללא הדפס לא כולל מע"מ

חולצה אמריקאית כולל הדפס

20 ש"ח

הדפס צבע אחד דו צדדי כולל מע"מ
(מינימום 50 יחידות מתחת תחויב גלופות 150 ש"ח)
צבעים להמחשה בלבד

חולצות אמריקאיות

נמאס לכם מחולצות בצבע אחיד?
כאשר מזמינים הדפסה על חולצות, לרוב מדפיסים על חולצות בצבע אחיד, וקשה למצוא את הצבע שכולם יהיו מרוצים ממנו. יש לזה פתרון – הדפסה על חולצות אמריקאיות. חולצה אמריקאית היא חולצה בשני צבעים – גוף החולצה בצבע אחד, והשרוולים בצבע אחר. בזכות הצבעוניות של החולצה ניתן להדפיס חולצה מיוחדת ויפה.

היתרונות של חולצות אמריקאיות
  • ייחודיות – בזכות שילוב הצבעים, חולצות אמריקאיות הן הרבה יותר מיוחדות מחולצות טריקו רגילות. כמו כן, בנוסף לחולצה אמריקאית מבד טריקו, ניתן למצוא חולצות אמריקאיות דרייפיט, אשר מתאימות גם לפעילות ספורטיבית.
  • אפשרויות הדפסה מגוונות – ברוב המקרים, גוף החולצות אמריקאיות הוא בצבע לבן, דבר המאפשר הדפסה דיגיטלית צבעונית על החולצה, בנוסף להדפסה בצבע אחד או שניים. היתרון בחולצה אמריקאית הוא שזה מאפשר הדפסה כמו על חולצה לבנה, אבל בזכות השרוולים הצבעוניים ניתן להכניס צבע לחולצה.
  • אורך השרוול -  חולצות אמריקאיות מבד טריקו מגיעות עם שרוול 3/4, כך שהוא מתאים מאוד לעונות מעבר או אפילו לימי חורף חמימים. כמו כן, שרוול באורך זה מתאים לבתי ספר דתיים או מסורתיים בהם התלמידות נדרשות ללבוש חולצה עם שרוול שמכסה את המרפק.
חולצות אמריקאיות – רק בבן ליין
חברת בן ליין מציעה חולצות אמריקאיות במבחר צבעים, כך שתוכלו לבחור חולצה להדפסה עם שרוולים בצבע המועדף עליכם. כמו כן, אנחנו מציעים גם חולצות אמריקאיות מבד דרייפיט – אשר יכולות להתאים במיוחד לקבוצות ספורט אשר רוצות להתאפיין בשני צבעים.