חולצות לפרסום

מי אמר שאופנה וקידום מכירות לא הולכים ביחד?
קידום מכירות הוא עניין חשוב מאוד כאשר רוצים לשווק בהצלחה מותג או עסק מסוים. בעוד שיטות קידום המכירות המסורתיות כללו חלוקת מתנות, מבצעים, הגרלות, ועוד, כיום האופנה הפכה לתחום בלתי נפרד מקידום המכירות. כל דייל או דיילת מכירות כיום יילבשו חולצות וכובעים אופנתיים עם שם המותג, בניגוד לווסטים המיושנים שהיו נוהגים ללבוש פעם. באמצעות חולצות לפרסום ניתן לבצע קידום מכירות יעיל ואיכותי.

כיצד ניתן לשלב אופנה עם קידום מכירות?
  • לבוש לדיילים ודיילות מכירות – כאשר מבצעים קידום מכירות בשטח, ישנה חשיבות גבוהה לנראות של סוכני ודיילי המכירות. ככל שהם יתלבשו באופן שיותר מייצג את המותג, כך הסיכוי שישימו לב אליהם יגדל. לכן, הזמנת חולצות לפרסום אשר נושאות את לוגו המותג ואלמנטים נוספים שמייצגים את המותג היא דרך נהדרת לגרום לדיילי המכירות לבלוט בשטח. בנוסף לחולצות, ניתן להזמין כובעים, מכנסיים או פרטי לבוש נוספים אשר יעזרו להבליט את המותג בשטח.
  • חלוקת חולצות ללקוחות -  מבצעים רבים כוללים חלוקת מתנות ללקוחות. כאשר הלקוח יודע שיש לו סיכוי לזכות במתנה הוא ירצה לרכוש יותר מהמוצר. יחד עם פרסים גדולים ניתן לחלק פרסים קטנים יותר כמו חולצות לפרסום, ולקוחות אשר יקבלו חולצה במתנה כנראה ילבשו אותה, ויעזרו לשווק את המותג או המוצר.
  • מתן חסות – קייטנות ומחנות קיץ של ילדים ובני נוער לרוב נוהגים להדפיס חולצות. ניתן לתת חסות למחנה קיץ או קייטנה ולבקש להדפיס את לוגו המותג על החולצות של המחנה או הקייטנה. כך, ניתן להדפיס חולצות לפרסום, בתור חולצות לקייטנה או מחנה קיץ, ולהיות בטוחים שהילדים ילבשו אותם והפרסום של המותג יגדל.
נשמח לעזור לכם בהדפסת חולצות לפרסום
לנו בבן ליין יש ניסיון רב מאוד של למעלה מ-20 שנה בתחום הטקסטיל. בעזרת הניסיון רב השנים שלנו, נשמח לעזור ולייעץ לכם בהדפסת חולצות לפרסום. נעזור לכם לבחור צבע וסגנון שייצגו בצורה המיטבית את המותג שלכם, ונספק לכם חולצות מודפסות באיכות מעולה אשר יישמרו לאורך זמן.