חולצות מהיום להיום

נזכרתם שאתם חייבים להדפיס חולצות מהיום להיום?
החיים של כולנו עמוסים מאוד, ולפעמים אנחנו שוכחים משימות שאנחנו צריכים לעשות מראש ונזכרים בהן רק ברגע האחרון. אם נזכרתם שאתם חייבים לבצע הדפסת חולצות מהיום להיום או מהיום למחר, נשמח לעמוד לשירותכם ולנסות לעזור לכם לקבל את החולצות שאתם צריכים בזמן. מאחר והזמן קצר והמלאכה מרובה, ישנם כמה טיפים להזמנה מהיום להיום, בכדי שתוכלו להיות בטוחים שההזמנה תצא בזמן.

טיפים להזמנת חולצות מהיום להיום
  • תתקשרו לחברה – למרות שאנחנו חיים בעולם ממוחשב בו רוב ההזמנות נעשות דרך האינטרנט או דרך המייל, כאשר מדובר בהזמנה של חולצות מהיום להיום חשוב להתקשר לבית העסק כדי להבהיר כי זוהי הזמנה דחופה וכדי לוודא שמכירים את ההזמנה שלכם ושהיא לא נעלמה בתוך תיבת מייל עמוסה.
  • תהיו מסודרים – כאשר מזמינים הזמנה דחופה חשוב מאוד להיסגר מראש על פרטי ההזמנה ועל הגרפיקה הרצויה. אחד מהשלבים הכי ארוכים בהזמנה הם אישורי הגרפיקה, ולכן אם רוצים לקבל את החולצות מהיום להיום, חשוב מאוד לבוא עם גרפיקה מוכנה שאתם אוהבים כמו שהיא.
  • תהיו זמינים – תהליך ההזמנה דורש תיאום מול הלקוח, ולכן חשוב לשמור על זמינות גבוהה במקרים בהם ישנה בעיה בפרטי ההזמנה.
  • תהיו ריאליים – הזמנת חולצות מהיום להיום היא תהליך אפשרי אך מורכב, לכן חשוב להכניס הזמנה מסוג זה ברגע שהבנתם ששכחתם להזמין מראש. כמו כן, חשוב לזכור שבזמן קצר כל כך לא בהכרח יהיה אפשרי להכין הזמנה של 1000 חולצות, אבל של 50 חולצות זה יותר ריאלי.
נשמח לעמוד לשירותכם
הזמנת חולצות מהיום להיום זה עניין מורכב, אבל אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור להזמנה שלכם לצאת בזמן. חשוב לנו לעמוד בזמני ההזמנות ולכן ננסה לבוא לקראתכם ככל האפשר. לחברת בן ליין יש ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הטקסטיל וההדפסות, ולכן אנחנו נדע כיצד לבצע את ההזמנה על הצד הטוב ביותר.