חולצות קידום מכירות

קידום מכירות הוא חלק בלתי נפרד משיווק המותג
כשרוצים לקדם בית עסק או מותג, חשוב להשקיע גם בקידום מכירות. קידום מכירות נעשה גם על ידי חלוקת מתנות ממותגות של המותג ללקוחות קיימים או פוטנציאלים. ניתן לחלק ללקוחות מגוון רחב של מתנות ממותגות, וחלק מהן יכולות להיות חולצות קידום מכירות אשר מודפס עליהן שם המותג. חולצות הן מוצר פרקטי שכולם משתמשים בו ולכן הן יכולות להוות כלי מצוין לקידום מכירות.

סוגי חולצות לקידום מכירות
כשרוצים להדפיס חולצות קידום מכירות חשוב להתאים את סוג החולצה לאופי המותג ולמטרה שרוצים לשווק.
  • חולצת טריקו – חולצת טריקו היא חולצה קלאסית ומתאימה לקידום מכירות לכל חברה ולכל מטרה. חולצת קידום מכירות מבד טריקו היא חולצה שקל לחלק ולהפיץ בקרב לקוחות והיא תוכל לשמש אותם ליומיום או לאחר הצהריים ולפעילויות ספורטיביות קלות. היתרונות של חולצת טריקו הם שהיא קלה, נעימה, ואוורירית ולכן כל אחד ישמח לקבל חולצת טריקו כמתנה וגם ללבוש אותה אחר כך.
  • חולצת דרייפיט – בשנים האחרונות חולצות דרייפיט תפסו תאוצה. יותר ויותר אנשים מתאמנים בעיקר עם חולצות דרייפיט בזכות זאת שהן מנדפות זיעה. חברת ספורט או פנאי שרוצה להדפיס חולצות קידום מכירות לרוב תרצה לבחור בחולצות דרייפיט מאחר והן מתאימות יותר לאופי החברה. חולצות דרייפיט הן חולצות שימושיות ביותר ומתאימות לפעילויות ספורטיביות רבות. לכן במקרה זה הלקוחות שמקבלים את החולצה ישמחו ללבוש אותה ולהתאמן בה, וכך שם המותג יופץ.
מרעיון לחולצה
חברת בן ליין הינה חברה מקצועית וותיקה בתחום הטקסטיל. אנחנו שמחים להציע ללקוחותינו מגוון רחב של חולצות קידום מכירות. הצוות שלנו יעזור לכם לממש את הרעיון היצירתי שלכם כך שתוכלו לקבל את חולצת קידום המכירות שתמיד חלמתם עליהם.