חולצות רקומות

מחפשים דרך איכותית לקדם את המותג שלכם?
חולצות ממותגות הפכו לדרך שגרתית ביותר לקידום מותג. בין אם מדובר בחולצות עבור נציגי שירות, דיילי מכירות, או עובדי חברה, כאשר רואים קבוצה של אנשים הולכים עם חולצה הנושאת את סמל המותג, מבינים כי מדובר בחברה מקצועית ואיכותית. בכדי להעלות את רמת המקצועיות ואת רמת האיכות, מומלץ להזמין חולצות רקומות עם לוגו או שם המותג, מאחר ורקמה נראית איכותית יותר ומקצועית יותר מאשר הדפסה.

על אילו חולצות ניתן לרקום?
ברמת העיקרון, ניתן לרקום על כל סוגי החולצות, אבל יש חולצות שהרקמה נראית עליהם הרבה יותר טוב, כך שמתקבל מראה מקצועי ויוקרתי.
  • חולצות אלגנט – חולצות אלגנט הן חולצות המקנות מראה ייצוגי ומקצועי, ולכן הן חולצות שמומלץ לרקום עליהן. כאשר רוצים למתג את החברה בצורה יוקרתית ואיכותית, מומלץ לבחור בחולצות רקומות מסוג אלגנט. ניתן למצוא דגמים שונים של חולצות אלגנט, לגברים ולנשים, ובמספר צבעים שונים.
  • חולצות פולו – עקב סוג האריגה והמרקם של חולצות פולו, הרבה יותר מתאים לבצע עליהן רקמה מאשר הדפסה. כאשר מחפשים חולצות רקומות בעלות מראה ספורט-קז'ואל לחברה, חולצות פולו הן הבחירה המתאימה ביותר. מצד אחד החולצות האלו נראות הרבה יותר מקצועיות וייצוגיות מחולצות טריקו, ומצד שני הן פחות מחויטות מחולצות אלגנט. לכן הן מתאימות למגוון רחב יותר של שימושים ולחברות רבות יותר.
נשמח לעזור לכם לבחור חולצות מתאימות למותג שלכם
כל חברה בוחרת למתג את עצמה באופן שונה, ולכן כל חברה תבחר חולצות רקומות מסוג שונה. לחברת בן ליין יש ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הטקסטיל, ולכן נשמח לעזור לכם למצוא את החולצות המתאימות ביותר למותג שלכם, תוך עיצוב הרקמה הנבחרת, וביצוע מקצועי ביותר של העבודה.