מידות מוצר 30*30 ס"מ

חומר: 100% פוליאסטר

חם צוואר דו צדדי

חם צוואר קיים במגוון צבעים

לבן לבן, שחור סגול, רויאל צהוב, שחור זית, שחור כאמל, שחור נייבי, שחור צהוב, שחור אדום, שחור רויאל, שחור שחור

חם צוואר ללא הדפס וריקמה

חם צוואר כולל הדפס

חם צוואר כולל רקמה

9 ש"ח

הדפסה צבע אחד צד אחד כולל מע"מ
(מינימום 50 יחידות מתחת תחויב גלופה 75 ש"ח)

16 ש"ח

כולל רקמת לוגו סמל כיס צד אחד כולל מע"מ
(מינימום 50 יחידות מתחת תחויב דיסקט 
100 ש"ח)

6 ש"ח

ללא הדפס וללא מע"מ

חם צוואר

מחפשים דרך אופנתית להתחמם בחורף?
החורף הישראלי לא קר בדרך כלל, אבל לפעמים יש תקופות קרות במיוחד, וצריך למצוא פתרונות חימום עבורן. אחד מפריטי החורף השימושיים ביותר הוא חם צוואר. חם צוואר עשוי מפליז בדרך כלל, והוא יכול לשמש כצעיף, מחמם לפה ולאף, ואפילו ככובע לחורף. לכן, אם היינו צריכים לבחור רק בפריט אחד לחורף – חם צוואר הוא הפריט המושלם.
היתרונות של חם צוואר
  • רב שימושי ורב תכליתי – כפי שהוזכר, חם צוואר יכול לשמש כצעיף, כמחמם פה ואף, וככובע. כך שניתן לשחק איתו ולהעביר אותו מהצוואר לראש במידת הצורך, ולא צריך להיסחב גם עם צעיף וגם עם כובע.
  • דו צדדי – יש שני סוגים עיקריים של חם צוואר: חד צדדי ודו צדדי. לחם צוואר הדו-צדדי יש יתרונות רבים מאחר והוא יותר מחמם והוא גם יכול להגיע בצבע שונה לכל צד. כאשר רוכשים חם צוואר בשני צבעים ניתן לשחק איתו ובכל יום לשים אותו על צד אחר עם צבע אחר, כך שהוא לא ישעמם אתכם בקלות.
  • ניתן להדפסה ולרקמה – מאחר וחם צוואר עשוי מפליז, ניתן לבצע עליו גם הדפסה וגם רקמה. כך תוכלו לעצב חם צוואר בהתאמה אישית עבור טיול, פעילות גיבוש, יחידות צבאיות, ועוד.
שומרים עליכם חמים בחורף
חברת בן ליין מציעה מגוון רחב של מוצרים לחורף, כמו גם דגמים שונים של חם צוואר. כמו כן, אנחנו מציעים הדפסות ורקמות כדי שתוכלו להתאים את מוצרי החורף שלנו בדיוק בשבילכם. 

 
חם צוואר כפול
חם צוואר כפול – המחמם המושלם לחורף
בחורף קל יחסית לחמם את הגוף על ידי לבישת מעיל חם ונעים, אבל אזורי הצוואר, הראש והפנים תמיד נשארים חשופים וצריך למצוא דרך לחמם גם אותם. יש לזה פתרון פשוט ומצוין – חם צוואר כפול. חם צוואר יכול לשמש כצעיף, כובע לחורף, וגם כמחמם פה ואף. בעזרת חם צוואר כפול תוכלו להשאיר את הראש והצוואר שלכם מחוממים גם בחורף.
פתרון חם ואופנתי
חם צוואר כפול הוא לא רק פריט מחמם לחורף – אלא הוא גם יכול להפוך לפריט מעוצב. ראשית, לחם צוואר כפול יש שני צדדים, וכל צד יכול להיות בצבע אחר. בצורה זו, ניתן ללבוש את החם צוואר על צד אחר כל פעם, וליצור מראה שונה לגמרי בזכות הצבעים השונים. בנוסף, ניתן להדפיס או לרקום על החם צוואר משפטים, סמלים, או ציורים, ובכך לעשות לו התאמה אישית. בזכות זאת, חם צוואר יכול גם לשמש כפריט חורף מחמם, וגם כפריט מעוצב ואפנתי.
החם צוואר המושלם עבורכם
חברת בן ליין מייבאת מגוון רחב של חם צוואר כפול. תוכלו למצוא אצלנו מבחר רחב מאוד של צבעים שונים, כך שבטוח שתמצאו אצלנו את החם צוואר המושלם עבורכם. כמו כן, אנחנו מציעים שירותי רקמה והדפסה על חם צוואר כדי שתוכלו להתאים אותו בדיוק לרצונכם.