חברת בן ליין מתמחה מעל 20 שנה בייבוא ושיווק מוצרי טקסטיל
ועוד מגוון מוצרים ייחודים
עבור
 גני ילדים, חיילים, תנועות נוער, חברות, לקוחות פרטיים ועוד.
חברת בן ליין מתעסקת בתחום הדפוס המורחב,
ניתן להדפיס דפוס משי, הדפס צבעוני
הדפס תמונה ועוד.
וכמובן שאנחנו עוסקים גם ברקמה על מגוון מוצרים שקיימים בחברתנו
.
חברת בן ליין מעמידה צוות של אנשי שיווק וגרפיקאי מקצועיים אשר ילוו אותך הלקוח באופן פרטני מתחילת התהליך ועד למוצר הסופי.
והכול עד לשביעות רצון הלקוח ובמחירים ללא התחרות.
לחברת בן ליין קיים מלאי זמין וגדול של מוצרים לקהל רחב של לקוחות.
כובעים מודפסים:
 
חברת בן ליין בנוסף לשאר המוצרים 
מייבאת ומייצרת מגוון רחב
של כובעים מודפסים ואיכותיים

 
כובעים עם הדפסה יכולים להיות מתנה לכל אירוע ולשמש גם לקבוצות אשר יוצאות לטיולים, והיתרון של הכובעים עם ההדפסה שהם מגיעים במגוון רחב של סוגים וצבעים המתאימים לכל עונות השנה.

חברת בן ליין מייצרת כיפות במגוון רחב של עיטורים מרשימים שניתן לחלק באירועים מסורתיים כמזכרת לאותו אירוע.

אפשר למצוא גם בין יתר המוצרים, מוצרים אשר יכולים לשמש בתקפות הקרות של השנה לחיילים,לתנועות נוער, מסעות פולין, טיולים למדינות קרות ועוד. וכמובן היא יכול לשמש כמתנה נעימה וחמימה לכל אחד ואחת.

הדפסה על כובעים משמשת למתנות סוף שנה לגני ילדים, על הכובעים ניתן להדפיס תמונה של כל ילד, מתנה זו משמשת גם כמזכרת וגם כהגנה מפני קרני השמש.

חברתנו מייצרת בנדנות ובאפים אשר יכולים לשמש כמזכרות יפות ושימושיות בימי הולדת ובפעילויות קבוצתיות. ישנם שני סוגים של בנדנות אשר חברתינו מייבאת ומיצרת, כובע בנדנה ובנדנה משולשת. לבאפים יש שימוש רחב ומגוון, ניתן להשים אותו על הראש, על היד, על הצוואר, על הצוואר, על העיניים וכו'. בנוסף לזאת השתמשו במוצר זהה בתוכנית השרדות. על מוצרים אלה ואחרים ניתן להדפיס לדפסים.


קיים סוג של כובע אשר מנדף זיעה שהוא כובע דרייפיט. כובע זה יעיל ונוח לשימוש בעת פעילות גופנית בעונת הקיץ החמה. הכובעים מודפסים יכולים לשמש כמתנה נהדרת לכל אירוע אשר תשמש את המקבלים ליום יום.

בבן ליין עוברים תהליך של הזמנה עם נציג אדיב אשר מקנה לכל לקוח שירות מקצועי ומענה לכל לקוח באשר הוא. אנו אוהבים לדעת שאכן אנו נותנים לכל לקוח שירות אדיב ויעיל ולכן אנו מעדכנים את כל לקוחותינו בשלבי התהליך עד לגימור המוצר.