חברת בן ליין מתמחה מעל 20 שנה בייבוא ושיווק מוצרי טקסטיל
ועוד מגוון מוצרים ייחודים
עבור
 גני ילדים, חיילים, תנועות נוער, חברות, לקוחות פרטיים ועוד.
חברת בן ליין מתעסקת בתחום הדפוס המורחב,
ניתן להדפיס דפוס משי, הדפס צבעוני
הדפס תמונה ועוד.
וכמובן שאנחנו עוסקים גם ברקמה על מגוון מוצרים שקיימים בחברתנו
.
חברת בן ליין מעמידה צוות של אנשי שיווק וגרפיקאי מקצועיים אשר ילוו אותך הלקוח באופן פרטני מתחילת התהליך ועד למוצר הסופי.
והכול עד לשביעות רצון הלקוח ובמחירים ללא התחרות.
לחברת בן ליין קיים מלאי זמין וגדול של מוצרים לקהל רחב של לקוחות.
כובעים מודפסים

מזכרת מצוינת לכל מטרה
אנחנו חיים במדינה מאוד חמה, ולכן כובעים מודפסים הם דרך מצוינת ליצור מזכרת שימושית לכל מטרה, וכמו כן בכדי לייצר תדמית למותג או לבית העסק. ניתן למצוא סוגים וסגנונות שונים של כובעים להדפסה, אשר ישרתו כל מטרה ואת כל אחת מעונות השנה.

מגוון רחב של סוגי כובעים לכל עונות השנה
כובעים מודפסים הם מזכרת קלאסית לטיולים שנתיים, טיולי תנועות נוער, ולטיולים קבוצתיים נוספים. ניתן למצוא מגוון רחב של כובעים המיועדים להדפסה: כובע מצחייה, כובע רחב שוליים, כובע רשת, כובע דרייפיט, ועוד. בנוסף, ניתן להיות מקוריים ולהזמין בנדנות מסוגים שונים או באפים אשר יכולים לשמש גם לטיולים וגם כמזכרת לפעילויות שונות. הבאפים ניתנים ללבישה בצורות שונות, כפי שרואים בתוכנית "הישרדות". על הכובע או הבנדנה ניתן להדפיס או לרקום מגוון רחב של עיצובים לפי בחירתכם, ובכך ליצור מזכרת שימושית לטיול – אשר תשמש אתכם גם במהלך הטיול עצמו ותעזור לכם להיות חכמים בשמש.

כמו כן, ניתן למצוא כובעים מודפסים המתאימים גם לחורף – ניתן לרקום על כובע צמר, כובע פליז, או חם צוואר, עבור טיולים בחורף, מסעות לפולין, עבודות בקור, ועוד. בזכות כובעים אלו תוכלו ליצור מזכרת שתשאיר את הראש שלכם חם גם בעונה הקרה.

כובעים מודפסים מתאימים להרבה יותר מרק לטיולים וניתן להשתמש בהם כמתנות ומזכרות ממסיבות יום הולדת, מסיבות סיום בגני ילדים ובתי ספר, לקייטנות, ועוד.

בנוסף, אם אתם מעוניינים ליצור מזכרת מאירוע חשוב – ניתן להדפיס או לרקום גם על כיפות במגוון סוגים, עם מגוון עיטורים שונים. כיפות מודפסות יתאימו בעיקר לאירועים כמו בר מצווה, חתונה, ברית, ועוד.

כובעים מודפסים – גם לעבודה
מקומות עבודה רבים דורשים עבודה בחוץ או בסביבה המצריכה חבישת כובעים. אנו מספקים גם כובעים מודפסים ממותגים למקומות עבודה ולארגונים גדולים. גם כאן ניתן למצוא כובעים מסוגים רבים, החל מכובע מצחייה ועד לכובע צמר.

בן ליין – שומרים על הראש שלכם
בן ליין הינה חברה ותיקה בתחום הטקסטיל אשר מתמחה בייבוא וייצור כובעים מודפסים כבר למעלה מ-20 שנה. נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות אדיב ומקצועי, ולעזור לכם לעצב את הכובע המושלם עבור האירוע, הטיול, או המותג שלכם.