כובעים רקומים

כובעים הם פריטים אופנתיים לכל דבר
לרוב כאשר אנחנו חושבים על רקמה או הדפסה על כובעים לטיולים, מסיבות או צורכי מיתוג, אנחנו חושבים על הכובעים כמתנה או פריט שאנחנו מעוניינים לחלק. עם זאת, חשוב לזכור כי כובע הוא פריט אופנתי, ולכן לפני שמזמינים כובעים רקומים כדאי לבחור עיצוב אשר ימשוך אנשים לחבוש את הכובעים האלו גם בזמנם החופשי.

עיצוב כובעים רקומים
כאשר משקיעים בהזמנת כובעים לצורכי מיתוג, לאירוע, או אפילו למסיבה פרטית, נרצה שהכובעים ישמשו את מי שמקבל אותם לאורך זמן. לצורך כך, חשוב לעצב את הכובעים בצורה יפה. הכנו עבורכם מספר טיפים לעיצוב:
  • סוג הכובע – כאשר מזמינים כובעים רקומים חשוב בראש ובראשונה לבחור כובעים איכותיים ואופנתיים. אנשים יעדיפו לחבוש כובע מצחייה איכותי או כובע רשת, מאשר כובע בגזרה פחות אופנתית.
  • התאמת צבעים – אחד מעקרונות העיצוב הבסיסיים ביותר הוא התאמת צבעים. לכן, גם בכובעים רקומים יש צורך בהתאמת צבעים. מומלץ ללכת על שילובים פופולריים כמו שחור ולבן, כחול ולבן, שחור ואדום, ורוד ושחור, ועוד שילובי צבעים אסתטיים ונעימים לעין. אנשים ישמחו הרבה יותר לקבל כובע שחור עם רקמה לבנה מאשר כובע צהוב חרדל עם רקמה בצבע כתום זוהר. לכן חשוב לשמור על סולידיות ואסתטיות.
  • עיצוב הרקמה – בכובעים רקומים הרקמה היא מרכז העניין ולכן חשוב להשקיע בעיצוב הרקמה. בין אם מדובר ברקמה למסיבת יום הולדת או ברקמה של לוגו של חברה, חשוב להקפיד על עיצוב אסתטי ונעים לעין אשר יהפוך את הכובע הרקום ליפה יותר.
בן ליין מציעה רקמה על מגוון סוגי כובעים
אם אתם מחפשים כובעים רקומים, חברת בן ליין תשמח לעמוד לשירותכם. אנחנו מציעים מגוון רחב של כובעים בדגמים שונים ובצבעים שונים, כך שתוכלו להיות בטוחים שתמצאו את הכובע המושלם ביותר עבורכם. בנוסף, אנחנו מבצעים רקמה דיגיטלית מתקדמת, כך שתוכלו להיות בטוחים שתקבלו עבודת רקמה איכותית ברמה גבוהה.