כובע 5 פאנלים

כובע רחב שוליים

בנדנה משולשת

כובע בנדנה

כובע משולב

כובע רשת

כובע לגיון זרים

מנדף זיעה

כובע 6 פאנלים

כובע לגיון זרים

כותנה

כיפת סטאן

באפ

כובע בוקרים

כובע מנדף זיעה

כובע צמר

כובע פליז

חם צוואר דו צדדי

צעיף פליז

כובע ברט

כיפת עור

במדינה חמה כמו שלנו חשוב להגן על הראש, ומה עושה את זה יותר טוב מאשר כובע?
אצלנו בבן ליין ניתן למצוא מגוון גדול של כובעים מסוגים שונים ובמבחר רחב של צבעים. נוכל לספק עבורכם רקמה על כובעים והדפסה על כובעים לפי בקשתכם. כמו כן, אנחנו משווקים כובעים מסוגים שונים שמתאימים גם לקיץ וגם לחורף – בשביל שהראש שלכם תמיד יהיה מוגן.
סוגי כובעים:

  • כובעים לקיץ – אנחנו מציעים סוגים שונים של כובעי מצחייה: כובעים בצבע אחיד עם 5 או 6 פאנלים, כובע משולב עם שני צבעים, כובעי רשת, כובעי לגיון זרים שמגנים על העורף, וכובעי דרייפיט. כמו כן אנחנו מציעים כובעים רחבי שוליים: כובע "טמבל" וכובע בוקרים. על הכובעים השונים ניתן להדפיס או לרקום ולהתאים אותם לכל חברה, אירוע או טיול.

  • בנדנות – כשרוצים לתת מתנה מהנה מאירוע או מפעילות בחוץ ניתן להזמין בנדנות או באפים מודפסים אשר ישמשו מזכרת נהדרת, ויוכלו גם לשמש אתכם בזמן הפעילות.

  • כובעים לחורף – בארץ צריך לפעמים להתגונן גם מפני הקור ולא רק מפני החום. לכן, אנחנו מציעים כובעי צמר, כובעי פליז, וחם צוואר לחורף אשר מתאימים עבור טיולים בחורף, מסעות לפולין ועוד. על כובעים אלו ניתן לבצע רקמה.

  • כיפות – באירועים בעלי אופי דתי ישנה חשיבות גבוהה לחבישת כיפה, לכן אנחנו מציעים כיפות סאטן או עור אשר ניתן להדפיס או לרקום עליהן, אשר יכולות לשמש כמזכרת נהדרת לאירוע שלכם, וגם להבטיח שלאף אחד לא חסרה כיפה במהלך הטקס.

לחברת בן ליין יש ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הכובעים המודפסים, נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם לבחור כובעים מודפסים או רקומים באיכות גבוהה. 

מוצרי חורף
כובעים
בגדי עבודה
חולצות
מכנסיים
תיקים
סיכות דש
צמידים

חם צוואר חד צדדי