כובע לטיול

כובע הוא פריט חובה בכל רשימת ציוד לטיול
כשיוצאים לטייל חשוב להיות מוכנים כמו שצריך. ההכנות מתחילות עוד בבית, כאשר מכינים את הציוד לטיול, וישנם פריטים שאסור לשכוח בשום פנים ואופן: קרם הגנה, מים וכובע לטיול. כאשר נערכים מראש כמו שצריך, ניתן להבטיח כי הטיול יהיה מוצלח. אם אתם מטיילים בקבוצה או במסגרת בית הספר או תנועות נוער, ניתן להדפיס כובעים במיוחד לטיול וכך להיות בטוחים שהראש של כולם יהיה מוגן מפני השמש.

מהם הכובעים המומלצים לטיול?
  • כובע מצחייה – כובע מצחייה הוא מצוין בתור כובע לטיול מאחר והוא מכסה את כל הראש והמצחייה מעניקה צל והגנה גם לפנים. ניתן למצוא מגוון רחב של כובעי מצחייה וכך להתאים את הכובע המושלם עבורכם. כמו כן, ניתן להדפיס או לרקום משפטים, סמלים, או ציורים על הכובע כדי להעניק לו עיצוב ייחודי ומקורי.
  • כובע טמבל – אחד הסגנונות הקלאסיים של כובע לטיול הוא כובע טמבל. זהו כובע רחב שוליים אשר מעניק הגנה לא רק לראש ולפנים אלא גם קצת לעורף ולצוואר בזכות השוליים הרחבים שלו. גם על כובע זה ניתן להדפיס או לרקום כרצונכם.
  • כובע בוקרים – אם רוצים הגנה מושלמת מהשמש, כובע בוקרים הוא הכובע המושלם. לכובע בוקרים יש שוליים רחבות מאוד ויש לו מראה מגניב ביותר. כשלוקחים כזה כובע לטיול, ניתן להיות בטוחים שאתם מוגנים מהשמש כמו שצריך.
מגוון רחב של כובעים לטיול רק בשבילכם
חברת בן ליין מציעה מגוון רחב של כובעים לכל מטרה. אם אתם מחפשים כובע לטיול, תהיו בטוחים שתוכלו למצוא את הכובע המושלם עבורכם. בהתאם לסוג הכובע, נשמח לעזור לכם להתאים הדפסה או רקמה כמבוקשכם ולפי עיצובכם האישי.