כובע מודפס

במדינה עם כל כך הרבה ימי שמש חייבים לחבוש כובעים
ישראל היא מדינה שטופת שמש ומרבית ימי השנה הם ימים בהירים ושטופי שמש. במצבים רבים, גם כשיוצאים לטייל באמצע ינואר יש שמש חזקה וניתן לחטוף מכת שמש אם לא נזהרים. לכן, כאשר מתכננים פעילות בחוץ, לא משנה באיזו עונה, חשוב לחבוש כובע. אם אתם מתכננים פעילות שנערכת בחוץ, חשוב לחשוב על חלוקת כובע מודפס למשתתפים.

על אילו כובעים ניתן להדפיס?
  • כובע מצחייה – כובע מצחייה הוא כובע קלאסי ואופנתי ביותר. למרות שנראה כי כובע מצחייה חייב להיות פשוט, ישנם סוגים רבים של כובעי מצחייה שניתן להדפיס עליהם. אם רוצים כובע מודפס שהוא גם אופנתי וגם שימושי, כובע מצחייה הוא הכובע המושלם. ניתן למצוא מגוון של כובעי מצחייה: כובע 5 פאנלים, כובע 6 פאנלים, כובע משולב, ועוד רבים אחרים.
  • כובע רשת – כובע רשת הוא תת-סוג של כובע מצחייה, אבל הוא הפך למאוד מבוקש בשנים האחרונות שמגיעה לו קטגוריה משל עצמו. כובע רשת הוא כובע מאוד אופנתי אשר מעניק מראה צעיר וכיפי. לכן, אם רוצים להזמין כובע מודפס למסיבות – כובע רשת הוא התשובה.
  • כובע רחב שוליים – כובע רחב שוליים, או כובע "טמבל" בשמו המוכר, הוא סמל לישראליות. זהו כובע שמזוהה עם המדינה, והוא גם דרך מעולה להתגונן מפני השמש בזכות השוליים הרחבות שלו. אם מחפשים כובע מודפס לטיולים כובע טמבל הוא בחירה מצוינת.
כובעים מודפסים קונים בבן ליין
חברת בן ליין מציעה מגוון רחב ביותר של כובעים, החל מכובעי מצחייה פשוטים ועד לכובע דרייפיט, כובע בוקרים, ועוד סוגים רבים ומגוונים. אם אתם מחפשים כובע מודפס לטיול או לאירוע, אנחנו נשמח לעזור לכם ולספק לכם כובעים מודפסים ברמה הגבוהה ביותר.