כובע ממותג

כובע ממותג מקדם אותך
ישנן דרכים רבות ומגוונות לקידום מותגים, ואחת מהדרכים המוצלחות ביותר היא חלוקת כובעים וחולצות ממותגות ללקוחות. לקוחות שמקבלים פריט לבוש ממותג, כמו כובע ממותג למשל, בדרך כלל ילבשו את הפרטי הממותג ויעזרו להפיץ את שם המותג, לפרסם אותו, ולשווק אותו בכל מקום שהם הולכים אליו. לכן, פרטי לבוש ממותגים הם דרך נהדרת לקדם מותג.

רעיון אחד – אופציות שונות
כובע ממותג יכול להיות מושג מאוד רחב, מאחר ויש הרבה מאוד סוגי כובעים שונים במגוון רחב מאוד של סגנונות. כאשר בוחרים להוציא כובעים ממותגים, חשוב לבחור כובעים איכותיים שנראים טוב, בכדי שהם ייצגו את המותג שלכם בכבוד. כמו כן, חשוב להתאים את צבע הכובעים ואת סוג הכובעים לאופי המותג.

כאשר בוחרים צבע לכובע ממותג חשוב לבחור צבע שמתאים ללוגו של המותג, בכדי לקבל כובע אסתטי ויפה. כמו כן, חשוב לבחור בצבע פרקטי שאנשים ירצו לחבוש ושיתאים להם לכל מיני פרטי לבוש. לכן חשוב לבחור צבעים פופולריים יותר. עם זאת, יש מותגים שמתאפיינים בצבע מיוחד שהוא לא בהכרח צבע פופולרי. במקרה כזה, כדאי להוציא כובעים בצבע שמזוהה עם החברה כי הם ייצגו אותה יותר טוב.

בנוסף, ניתן להתאים את סוג הכובע לאופי החברה. חברה צעירה תבחר בדרך כלל בכובע רשת או כובע מצחייה משולב מאחר והם יותר צבעוניים וצעירים. חברה קלאסית לרוב תבחר בכובע מצחייה איכותי, חברה צרפתית בכובע ממותג מדגם ברט, וכדומה.

כובעים שמייצגים אותך
בחירת כובע ממותג היא בחירה חשובה שצריכה להיעשות בשיקול דעת. זאת משום שכאשר מחלקים מוצרי קידום מכירות חשוב לחלק מוצרים איכותיים אשר יחזיקו לאורך זמן. לכן, חשוב להזמין מחברה מקצועית ומנוסה כמו בן ליין אשר פועלת בתחום הטקסטיל וההדפסות כבר למעלה מ-20 שנה.