כובע פרסומת

פרסומת שימושית ויעילה
כאשר משקיעים בפרסומת של מותג, חשוב לתכנן אותה בצורה יעילה. בין אם מדובר בפרסומת לתקשורת, או אם מדובר בקידום מכירות בהיקף קטן יותר, הפרסום חייב להיות יעיל. כאשר משקיעים במוצרים ממותגים לקידום מכירות, יש להשקיע במוצרים אשר יכו גלים ויזכו לחשיפה רחבה. לכן, כובע פרסומת הוא אחד מהאמצעים הכי יעילים לקידום מכירות.

מה הופך כובע לפרסומת יעילה?
  • פרקטיות ושימושיות – אנחנו חיים במדינה חמה מאוד, ורוב ימי השנה הם ימים שטופי שמש. עקב כך, אנשים רבים נוהגים לחבוש כובעים בימים חמים ושמשיים. הפקת כובע פרסומת אשר מיועד לחלוקה ללקוחות או אפילו עבור דיילי מכירות היא השקעה משתלמת. מאחר ורוב האנשים נוהגים לחבוש כובעים שנמצאים בבית ולא קונים כובעים במיוחד, ישנה סבירות גבוהה שיחבשו את הכובע הממותג שלכם.
  • נראות גבוהה ופרישה נרחבת – כאשר הרבה אנשים מסתובבים עם כובע פרסומת עם שם המותג שלכם, אנשים יראו את זה היטב. מאחר וכובע נחבש על הראש, זהו אחד מהדברים הראשונים שרואים כשמסתכלים על בן אדם. לכן, כל מי שיסתכל על אנשים שחובשים את הכובעים שהפקתם, יראה ישר את שם המותג שלכם ואז הוא יתעניין במותג וכך תקבלו חשיפה רחבה יותר בפרישה מאוד רחבה.
בראש ובראשונה – כובע
הראש שלנו הוא האיבר הכי חשוב, ולכן אנשים תמיד ירצו להגן עליו עם כובע. על ידי הדפסת כובע פרסומת אתם משדרים ללקוחות כי אכפת לכם מהם ומהראש שלכם. אנחנו בבן ליין נשמח לעזור לכם לפרסם את המותג שלכם באמצעות כובעים ממותגים ומוצרים נוספים.