כובע קידום מכירות

מהראש שלכם לראש של הלקוחות
אנשי שיווק ופרסום מלאים ברעיונות יצירתיים לשיווק המותג וקידום מכירות. זאת מאחר ורק אנשים יצירתיים באמת מצליחים בתחום השיווק. מגוון הדרכים לקידום מכירות הוא בלתי מוגבל, ואחת מהדרכים המוכרות והמוצלחות הוא כובע קידום מכירות. שימוש בכובעים לקידום מכירות מאפשר לאנשים השיווק להעביר את המסרים היצירתיים שנרקמו להם בראש, לכובע יפה ומיוחד שייחבש על ראשם של הלקוחות.

סוגי כובעים לקידום מכירות
כשמזמינים כובע קידום מכירות חשוב לוודא כי סוג הכובע מייצג את אופי המותג, וגם חשוב לבחור כובע שימושי ואיכותי.
  • כובע מצחייה – כובע מצחייה הוא כובע קלאסי ושימושי ולכן הוא מעולה בתור כובע קידום מכירות. לכובע מצחייה יש מראה שלעולם לא יוצא מהאופנה והוא מאוד נוח לחבישה, ולכן לקוחות רבים ישמחו לחבוש אותו. ישנם סוגים רבים של כובעי מצחייה ולכן ניתן להתאים גם אותם לאופי המותג. למשל, מותג צעיר יותר יעדיף להזמין כובע רשת, ומותג ספורטיבי יעדיף כובע דרייפיט.
  • כובע טמבל – כובע טמבל (כובע רחב שוליים) הוא כובע שמזוהה מאוד עם הארץ, והוא יכול להיות כובע קידום מכירות מעולה עבור מותגים ארצישראליים, מותגים שמחוברים לטבע, או אפילו עבור מותגים צעירים. כובע טמבל הוא כובע מבוקש מאוד בקרב צעירים סביב גילאי צבא (לפני צבא, בצבא, ואחרי צבא) ולכן הוא יכול להתאים במיוחד לקידום מכירות עבור טווח הגילאים הזה.
  • כובע בוקרים – אם רוצים כובע קידום מכירות שמשדר כוח וחיבור לטבע, כובע בוקרים הוא הכובע המושלם. לכובע יש שוליים רחבים במיוחד, כך שהוא מגן מעולה מפני השמש. כמו כן, הוא מתאים מאוד עבור האוכלוסייה הבוגרת שכן הוא משדר מראה רציני יותר מכובעים אחרים.
המותג שלך תמיד בראש
חברת בן ליין תשמח לעמוד לשירותכם וללוות את ההזמנה שלכם בצורה מקצועית ביותר. אנחנו מציעים מגוון רחב של כובעים לרקמה ולהדפסה, כך שנוכל לעזור לכם למצוא כובע קידום מכירות שמייצג את המותג שלכם בצורה מעולה.