חולצת פולו מנדפת זיעה

חולצת פולו מנדפת זיעה קיימת במגוון צבעים

אפור בהיר, לבן, נייבי, רויאל, שחור

מידות: 8-2XL

חומר: סינטטי

חולצת פולו מנדפת זיעה ללא הדפס

18 ש"ח

ללא הדפס לא כולל מע"מ

חולצת פולו מנדפת זיעה כולל הדפס

25 ש"ח

הדפס צבע אחד דו צדדי כולל מע"מ
(מינימום 50 יחידות מתחת תחויב גלופות 150 ש"ח)
צבעים להמחשה בלבד

חולצת פולו

חולצת פולו – למראה מקצועי ואלגנטי
בתי עסק רבים רוצים ליצור מראה אחיד עבור העובדים שלהם. בין אם מדובר במכירות, ניהול, או מתן שירות מסוגים אחרים – מראה אחיד של העובדים יוצר תדמית מקצועית לחברה. כאשר רוצים ליצור חזות מקצועית ורצינית, חשוב לבחור חולצות בסגנון הנכון. חולצת פולו הינה חולצה ייצוגית הרבה יותר מחולצת טריקו, ומצד שני היא מאפשרת יותר חופש פעולה מאשר חולצת אלגנט. לכן, במקרים רבים נבחר בחולצות פולו עבור בית העסק.

מהם היתרונות של חולצת פולו?
  • ייצוגיות – חולצת פולו הינה חולצה הרבה יותר ייצוגית מאשר חולצת טריקו. כאשר העובדים בחברה לובשים חולצות פולו הם משדרים מקצועיות ואמינות. כאשר לקוחות שמגיעים לבית העסק רואים שנותני השירות ועובדי החברה לבושים בצורה מקצועית, הם ירצו לחזור לבית העסק מפני שהם יבינו שזה מקום רציני ומכובד.
  • עמידות – חולצות פולו ארוגות בצורה שמבטיחה עמידות של החולצה לאורך זמן רב יותר, עם בלאי מופחת לעומת חולצות טריקו. לכן, הבחירה בחולצת פולו ממותגת עבור החברה שלך תבטיח כי לא תצטרך לחדש את מלאי החולצות בטווחי זמן קצרים מאוד, מאחר והחולצות יחזיקו מעמד ללא בלאי לאורך זמן רב יותר מאשר חולצות טריקו דקות.
  • רקמה – ברוב המקרים, כאשר משקיעים בהוצאת חולצות לטובת בית העסק, נרצה לבצע רקמה של הלוגו, מאחר ורקמה מחזיקה זמן רב יותר והיא נראית ייצוגית יותר. חולצת פולו הינה החולצה האידאלית לביצוע רקמה מאחר והבד שלה יכול להחזיק את הרקמה בצורה מעולה. המראה הסופי של חולצת פולו עם רקמה יהיה מראה יוקרתי, מקצועי, וייצוגי.
חברת בן ליין מציעה חולצות פולו מסוגים שונים
חברת בן ליין מציעה חולצות פולו קלאסיות במספר צבעים, וכמו כן גם חולצות פולו דרייפיט אשר מקנות מראה ייצוגי תוך שמירה על נוחות גבוהה של הלובש. חולצת פולו רקומה מתוצרת בן ליין היא חולצה שתעזור לך ולבית העסק שלך להיראות מקצועיים ביותר. לבן ליין יש ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הטקסטיל ואנחנו מתחייבים על מוצרים באיכות גבוהה ביותר.