רקמה על חולצות

רקמה על חולצות – הרבה מעבר למיתוג
כיום, חברות רבות משקיעות מאמצים רבים במיתוג ויצירת תדמית לחברה. ככל שהחברה מצליחה למתג את עצמה בצורה טובה יותר, כך פעולת הקידום והשיווק הופכות לקלות יותר מאחר וכבר יש לחברה שם מוכר. כחלק מתהליך המיתוג, חברות משקיעות מאמצים וכסף בפרסום, רכישת בגדים ואביזרים ממותגים, בניית אתר, ועוד. כאשר רוכשים חולצות ממותגות לרוב מבקשים לבצע רקמה על חולצות על מנת לייצר תדמית יוקרתית ומקצועית יותר עבור המותג.

למי מתאים לבצע רקמה על חולצות?
חברות רבות רוכשות ביגוד ממותג עבור העובדים שלהם, אבל ישנם מצבים בהם יותר מתאים לרקום על חולצות:
  • נציגי שירות -  חברות אשר מספקות שירות לקוחות פרונטלי על ידי נציגי שירות חייבות לדאוג לכך שהם יראו ייצוגיים ומקצועיים. בכדי לדאוג לכך, יש לבצע רקמה על חולצות עם הלוגו של החברה. כאשר נציגי השירות לבושים בצורה אחידה עם חולצה איכותית עם לוגו רקום, הם מייצרים תדמית גבוהה לחברה, וכך מבצעים מיתוג לחברה מבלי להשקיע ספציפית בפרסום.
  • מנהלים – בחברות רבות למנהל יש תפקיד ייצוגי מול הלקוחות. כך שבמידה ונציגי השירות לא נותנים שירות מספק, בין אם בחברות גדולות, או אפילו בחנות או בסופר, הלקוחות מבקשים לקרוא למנהל. לכן, במקרים כאלו, חשוב שהמנהלים יתלבשו בצורה אלגנטית וייצוגית. ניתן לבצע רקמה על חולצות אלגנט, כך שהמנהלים ישדרו חזות מקצועית וייצוגית למול הלקוחות.
חברת בן ליין מציעה חולצות רקומות באיכות גבוהה
עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הטקסטיל, חברת בן ליין מציעה מגוון רחב של אופציות לרקמה על חולצות. הרקמה מתבצעת על ידי מכונות רקמה דיגיטלית מתקדמות, כך שתוכלו להיות בטוחים שתקבלו רקמה באיכות גבוהה ביותר.