בן ליין מציעה מגוון שטות הדפסה:
 
דפוס משי:
הדפס משי, מוכר גם כהדפס רשת, הוא שיטת דפוס עתיקה ביותר, אשר הומצאה בסין לפני כאלף שנים, וכיום משמשת להדפסה על חולצותעם זאת, השיטה הגיעה לאירופה רק במאה ה-18. בשיטה זו, מדפיסים בדו מימד על ידי שימוש בשבלונה העשויה רשת חוטים צפופה. בעבר, הרשת הייתה עשויה מחוטי משי, ומכאן מגיע השם – הדפס משי. רשת המשי הייתה מחוברת למסגרת עץ, ועיצוב אזור ההדפסה נעשה על ידי אטימת הרשת באמצעות שעווה, כך שרק האזורים שלא נאטמו יוכלו לשמש לדפוס.
קרא עוד...


הדפס פלוק:
הדפס פלוק הוא הדור הבא בהדפסה על חולצות וכובעים. בעבר, ניתן היה לבצע הדפסה דיגיטלית רק על חולצות בהירות עקב אופיים  של חומרי ההדפסה, אבל הדפס פלוק משנה את כל התמונה. ישנם שני סוגים עיקריים של הדפסי פלוק, ובשניהם חומר ההדפסה הינו חומר פלסטי אשר מודפס על גבי החולצות באמצעות חום. כמו כן, בשני סוגי ההדפסים החומר עובר חיתוך לצורה המבוקשת לפני הצמדתו לבגד על ידי חום.
קרא עוד...הדפס סובלימציה:
הדפס סובלימציה – שיטה מתקדמת להדפסה צבעונית איכותית על מוצרים העשויים מפוליאסטר. הדפס סובלימציה הינו סוג של הדפס דיגיטלי אשר מייצר תמונה ברזולוציה גבוהה עם צבעים חדים בהדפסה על חולצות ומוצרי טקסטיל נוספים. ההדפסה נעשית על ידי חומר מיוחד כך שההדפסה הופכת לחלק מהחולצה עצמה, וההדפסה לא בולטת או מורגשת בניגוד להדפסים אחרים. בזכות זאת ההדפסה לא דוהה או משתפשפת עם הזמן בניגוד לסוגי הדפסות אחרות, ומתקבלים חולצה או כל פריט אחר - כובעים, תיקים, מתנות, ועוד... עם הדפסה צבעונית איכותית. 
קרא עוד...
הדפסה דיגיטלית:

דפוס דיגיטלי מאפשר הדפסה של תמונות וציורים צבעוניים על חולצות ומוצרי טקסטיל נוספים. התמונה או הציור הרצויים מתקבלים בפורמט דיגיטלי למחשב הגרפיקה, ולאחר מכן מודפסים על נייר מיוחד אשר מאפשר את הדפסת התמונה על גבי החולצה. הדפסה דיגיטלית היא אופציה מצוינת להדפסה צבעונית על חולצות, כובעים, סווצ'רים, ועוד. 

קרא עוד...

רקמה:

רקמה הינה אמנות טקסטיל ותיקה ביותר אשר החלה עוד בימי המקרא ואולי אף קודם לכן. רקמה הינה אמנות אשר מבוצעת על ידי חוט תפירה אשר מועבר בתכים (תפרים) מיוחדים אשר מביאים ליצירת הדוגמה הייחודית. בעבר, כל אם ובת ידעו לרקום, ויכולת רקמה הייתה תכונה נדרשת ומבוקשת. כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה הומצאו מכונות רקמה ממוחשבת אשר מאפשרות דיוק רב ברקמה של לוגואים וסמלים נוספים, ואף יכולות לשמש לצורך רקמה אומנותית. בזכות ההתפתחות הטכנולוגית הזו ניתן לבצע רקמה על כובעים, חולצות, תיקים, ועוד.
קרא עוד...

 
מוצרי חורף
כובעים
בגדי עבודה
חולצות
מכנסיים
תיקים
סיכות דש
צמידים