קיימים אצלנו מספר של סוגי הדפסות להלן:
 
דפוס משי:
השיטה הנפוצה ביותר להדפסה על חולצות ולקבלת חולצות מודפסות או כובעים מודפסים או להדפסה על כובעים-שיטה זו העתיקה ביותר שהומצאה בסין בתחילה ע"י תולעי  משי והתפתח עם השנים לרשתות פלסטיק בצפיפויות שונות היתרון של הדפסה על חולצות בדרך זו היא העלות הנמוכה לכמויות בנוניות וגדולות והאיכות הגבוהה להדפסת חולצות בהדפס צבע אחד או צבעוני ולא פרוצס. השימוש בחולצות המודפסות בדרך כלל קיים בקרב בני נוער,חיילים,חברות קטנות וגדולות וללקוחות פרטיים.


פלוק:
זוהי שיטה נוספת להדפסה על חולצות לקבלת חולצות מודפסות וכובעים מודפסים זה חומר מיוחד שחותכים אותו בעזרת פלוטר חותך החומר מורכב בעצם משני חומרים . לאחר פעולת הפלוטר מקלפים את המיותר ומעבירים בעזרת לחץ וחום על גבי המוצר לקבלת חולצה מודפסת או כובע מודפס – שיטה זו יקרה יחסית ומתאימה לגרפיקות גדולות, כל פריט מעל חמישה מילימטר – משתמשים בשיטה זו בעיקר לחולצות דרייפיט להדפס מספרים או להדפסת לוגו בצבע אחד על חולצות צבעוניות בכמויות קטנות.

פלוק מדפיס חיתוך:
שיטה זו מאפשרת גם חיתוך צורני וגם הדפס צבעוני לקבלת הדפס על חולצות או הדפס על כובעים שיטה זו דומה להדפס פלוק רק  בנוסף לחיתוך הפלוטר גם מדפיס לאחר פעולת המכונה צריך להעביר את החומר לחומר נוסף – מדבקה שהופכת את הפלוק ואז מעברים לחולצה בעזרת לחץ וחום זוהי שיטת הדפסה המושלמת להדפס צבעוני על חולצות כהות באיכות מעולה.

הדפס סובלימציה:
זוהי שיטת הדפסה שיוצרת הדפס צבעוני מושלם על מוצרים מפוליאסטר כמו :
דגלים מודפסים ,חולצות מודפסות ,כוסות בהדפסה אישית ועוד מגוון רחב של מוצרים העשויים מחומר סינטטי.

שיטה זו בעצם מתבצעת  ע"י פלוק בצבע מיוחד שעובר תהליך בחום והופך לאדים,האדים אלה חודרים למוצר הסינטטי ויוצרים הדפסה מושלמת ועמידה לאורך שנים
שיטה זו מתאימה לבדים סינטטיים, הדפסה על חולצות פוליאסטר, דריי פיט ,כובע דריי פיט ,חם צוואר ,כסאות גני ילדים ,תיקי ילדים ,תיקי ספר ועוד.


הדפס דיגיטלי:
שיטה זו יוצרת הדפס צבעוני,סוג הדפסה שמתאים לבדים לבנים ובהירים בלבד.
הגרפיקה מודפסת באמצעות נייר מיוחד ובאמצעות חום גבוה ולחץ גבוה,הדיו שעל הנייר עובר לחולצה/כובע ומתחבר לבד.ההדפסה איכותית, וניתן להדפיס על בגדי כותנה.בדרך ככל משתמשים להדפסת תמונה,הדפסות לגני ילדים ועוד.


רקמה:
בן ליין מתמחה ברקמה ממוחשבת ובביצוע כל סוגי העבודות על כל חומר ופריט.
תהליך הרקמה הינו שהלקוח שולח את התמונה שאותה הוא רוצה לרקום,הגרפיקאי עורך את העיצוב בתוכנת הרקמה לאחר מכן מטעין את הקובץ במכונת הרקמה ולאחר מכן יש לייצב את הבד הנרקם ע"י חישוקים ולקביעתם במכונה ולבסוף יש להפעיל את המכונה ולהשגיח על הביצוע האוטומטי.
החברה מחויבת בביצוע עבודה בדיוק לפי בקשת הלקוח.
ניתן לרקום מגוון רחב של צורות וצבעים.
ניתן לעשות רקמה על כובעים, חולצות, תיקים ועוד.