מוצרי פרסום וקד"מ

*קד"מ- קידום מכירות

רוצים להפוך את המכירה למשהו קצת יותר אופנתי ומעניין?

דרך יצירתית לקדם מכירה?

אז כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא...

כיצד ניתן לשלב אופנה עם קידום מכירות?

 • לבוש לדיילים ולדיילות מכירות- כאשר מבצעים קידום מכירות בשטח, ישנה חשיבות גבוהה לנראות של סוכני ודיילי המכירות. ככל שהם יתלבשו באופן שיותר מייצג את המותג, כך הסיכוי שישימו לב אליהם יגדל. לכן, הזמנת חולצות פרסום בשירות אדיב אשר נושאות את לוגו המותג ואלמנטים נוספים שמייצגים את המותג היא דרך נהדרת לגרום לדיילי המכירות לבלוט בשטח. בנוסף לחולצות, ניתן להזמין כובעים, מכנסיים או כל פרטי לבוש נוספים אשר יעזרו להבליט את המותג בשטח.
   
 • חלוקת חולצות ללקוחות- מבצעים רבים כוללים חלוקת מתנות ללקוחות. כאשר הלקוח יודע שיש לו סיכוי לזכות במתנה הוא ירצה לרכוש את המוצר. יחד עם פרסים גדולים ניתן לחלק פרסים קטנים יותר כמו חולצות פרסום, ולקוחות אשר יקבלו חולצה במתנה כנראה שילבשו אותה, ויעזרו לשווק את המותג או המוצר.
   
 • מתן חסות- קייטנות ומחנות קיץ של ילדים ובני נוער לרוב נוהגים להדפיס את לוגו המותג על החולצות של המחנה קיץ או קייטנה ולבקש להדפיס את לוגו המותג על החולצות של המחנה או הקייטנה. כך, ניתן להדפיס חולצות פרסום, בתור חולצות לקייטנה או מחנה קיץ, ולהיות בטוחים שהילדים ילבשו אותם והפרסום של המותג יגדל.

מי אמר שאופנה וקידום מכירות לא הולכים ביחד?

קידום מכירות הוא עניין חשוב מאוד כאשר רוצים לשווק את בהצלחה מותג או עסק מסוים. בעוד שיטות קידום המכירות המסורתיות כללו חלוקת מתנות, מבצעים, הגרלות, ועוד, כיום האופנה הפכה לתחום בלתי נפרד מקידום המכירות. כל דייל או דיילת מכירות ילבשו חולצות וכובעים אופנתיים עם שם המותג, בניגוד לווסטים המיושנים היו נוהגים ללבוש פעם. באמצעות חולצות לפרסום ניתן לבצע קידום מכירות יעיל ואיכותי.

נשמח לעזור לכם בהדפסת חולצות לפרסום!

אם אתם מחפשים מקום אדיב להדפיס בו חולצות לפרסום, בן ליין זו הכתובת. אנחנו מציעים מגוון רחב מאוד של חולצות ומוצרים מסוגים שונים. כמו כן אנחנו נשמח לעזור לכם להגשים את היצירתיות שלכם ולהדפיס לכם את החולצות לפרסום שיקדמו לכם את המכירות בצורה משמעותית. עם ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום הטקסטיל וההדפסות, אנחנו מבטיחים שנספק לכם חולצות איכותיות תוך מתן שירות אדיב.

אז עכשיו מה שנישאר לכם לעשות הוא למצוא את המשפט הכי מתאים ,החולצה מחמיאה ואת צבע ההדפסה הכי בולט ופשוט תשלחו לנו את כל מה שתרצו להזמין אל המייל שלנו benline@benline.co.il 

או דרך האתר

ותזכו לקבל את השירות הכי אדיב ויעיל שיש ובנוסף תצאו מיתנו עם החולצות הכי איכותיות ושוות לפרסום! באחריות! אז למה אתם מחכים? יאללה לעבודה!

 • חשוב ומומלץ להזמין שבוע מראש.

 • עמוד הפייסבוק של בן ליין
 • Google+ בן ליין
 • ערוץ היוטיוב של בן ליין
 • בן ליין PInterest
 • אינסטגרם בן ליין