כובעים

לחצו על המוצר למחיר ופרטים...

כובע 5 פאנל
כובע 6 פאנל
כובע רשת
כובע ברט
בנדנה משולשת
כובע בנדנה
באף
כובע מנדף זיעה
כובע לגיון זרים 
מנדף זיעה
כובע לגיון זרים כותנה
כובע רחב שוליים
כובע משולב
חם צוואר דו צדדי
חם צוואר חד צדדי
כובע פליז
כובע צמר
כובע בוקרים
כיפת עור
כיפה סאטן

במדינה חמה כמו שלנו חשוב להגן על הראש, ומה עושה את זה יותר טוב מאשר כובע?

אצלנו בבן ליין ניתן למצוא מגוון גדול של כובעים מסוגים שונים ובמבחר רחב של צבעים. נוכל לספק עבורכם רקמה על כובעים והדפסה על כובעים לפי בקשתכם. כמו כן, אנחנו משווקים כובעים מסוגים שונים שמתאימים גם לקיץ וגם לחורף – בשביל שהראש שלכם תמיד יהיה מוגן.

 

סוגי כובעים:

כובעים לקיץ – אנחנו מציעים סוגים שונים של כובעי מצחייה: כובעים בצבע אחיד עם 5 או 6 פאנליםכובע משולב עם שני צבעים, כובעי רשת, כובעי לגיון זרים שמגנים על העורף, וכובעי דרייפיט. כמו כן אנחנו מציעים כובעים רחבי שולייםכובע "טמבל" וכובע בוקרים. על הכובעים השונים ניתן להדפיס או לרקום ולהתאים אותם לכל חברה, אירוע או טיול.

בנדנות – כשרוצים לתת מתנה מהנה מאירוע או מפעילות בחוץ ניתן להזמין בנדנות או באפים מודפסים אשר ישמשו מזכרת נהדרת, ויוכלו גם לשמש אתכם בזמן הפעילות.

כובעים לחורף – בארץ צריך לפעמים להתגונן גם מפני הקור ולא רק מפני החום. לכן, אנחנו מציעים כובעי צמרכובעי פליז, וחם צוואר לחורף אשר מתאימים עבור טיולים בחורף, מסעות לפולין ועוד. על כובעים אלו ניתן לבצע רקמה.

כיפות – באירועים בעלי אופי דתי ישנה חשיבות גבוהה לחבישת כיפה, לכן אנחנו מציעים כיפות סאטן או עור אשר ניתן להדפיס או לרקום עליהן, אשר יכולות לשמש כמזכרת נהדרת לאירוע שלכם, וגם להבטיח שלאף אחד לא חסרה כיפה במהלך הטקס.

לחברת בן ליין יש ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הכובעים המודפסים, נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם לבחור כובעים מודפסים או רקומים באיכות גבוהה. 

  • עמוד הפייסבוק של בן ליין
  • Google+ בן ליין
  • ערוץ היוטיוב של בן ליין
  • בן ליין PInterest
  • אינסטגרם בן ליין