מחירים מיוחדים למזמינים באתר בלבד! | מינימום הזמנה 300 ₪
לחצו לחיוג - בין השעות 8:00-17:00 03-9245536
מחירים מיוחדים למזמינים באתר בלבד! | מינימום הזמנה 300 ₪
בן ליין
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-9245536

המוצר עודכן בסל הקניות:

לסל קניות
אודות

אודות

חברת בן ליין בע"מ נוסדה ב-1990 ע"י מר בנימין פדלון והפכה עם השנים לאחת החברות המובילות בארץ 

בתחום ייבוא ביגוד להדפסה ומיתוג של טקסטיל.

בתחילת דרכה החברה התמחתה בייצור מקומי של חולצות במתפרות בכל רחבי הארץ, ועם השנים הרחיבה את ההתמחות לדפוס משי ידני, ובהמשך התפתחה לשימוש במכונות הדפסה אוטומטיות וחשמליות כדי לעמוד בזמני אספקה קצרים ביותר לקהל לקוחותיה.


שיפור השירות, שיפור האיכות

על מנת לשפר את השירות ללקוחותיה, הוספנו בחברת בן ליין מכונות רקמה ודפוס דיגיטלי, יכולת המאפשרת הדפסת כל גרפיקה על כל מוצר טקסטיל לפי דרישת הלקוח האדיב.

לפני כ-15 שנה חברת בן ליין החלה לייבא מוצרים מסין ומהודו והייתה לאחת מהחלוצות בתחום זה. החברה החלה לייבא חולצות להדפסה, בגדי עבודה, מוצרי פרסום וכובעים.

כמו כן, מתוך הכרה בחשיבות איכות הסביבה ומחזור, החלה בן ליין לייבא גם תיקי אל-בד להדפסה מחומרים ממוחזרים ומעילי פליז אשר עשויים מפלסטיק ממוחזר.


בהמשך להצלחת ייבוא מעילי הפליז הבסיסיים הרחיבה את סל המוצרים והחלה לייבא מעילי פליז דו-שכבתיים, מעילי ווינד בלוק – מעילים מיוחדים לכוחות הביטחון וצה"ל המונעים חדירת רוח וקור.

וכמובן הצעקה האחרונה – מעילי סופטשל מבד מיוחד, נושם אך אטום לחלוטין לרוח וגשם, בגזרה ספורטיבית אלגנטית.

כיום, בן ליין היא אחת החברות המובילות בענף, בייבוא והדפסת חולצות טריקו, כובעים, מוצרים לכנסים, מעילים, ומוצרי פליז, תוך שימור יכולת ייצור מקומית, דבר המקנה לה יתרון בהזמנות ממלאי שוטף או דרישות ייצור מיוחדת של הלקוח. אנו מתמחים בבגדי עבודה מכל סוגים.


חברת בן ליין הינה מקום שבו הכל נמצא תחת קורת גג אחת

מחסן גדול

מערכת דפוס משי – בנויה לתת במקביל מענה להזמנה של חולצות מודפסות בצבע אחד וגם של חולצות מנדפות זיעה מודפסות בצבעים רבים, במקביל.

הדפס דיגיטלי – הדפסה של תמונה צבעונית על פריטים מגוונים .

מכון רקמה – המאפשר רקמה על תיקים, רקמה על חולצות, או רקמה על כובעים ובגדי עבודה.

מחלקת גרפיקה – מעצבת הדמיות עבור הפריטים להדפסה.

מחלקת שירות לקוחות

הימצאות כל אלו תחת קורת גג אחת מאפשרת מתן שירות לקהל לקוחות מגוון בעל צרכים שונים והכל במקביל.

לדוגמה: גם לחולצות לסיום קורס בצבא וגם לאספקות סדירות לצה"ל, שירות בתי הסוהר, חברת קוקה-קולה, החברה למתנסים, וקק"ל – וכל זאת בזמני אספקה קצרים תוך הקפדה על איכות המוצר המוגמר.

בן ליין בע"מ נותנת ללקוח מענה אדיב וכמעט מושלם לכל מוצר לקידום מכירות ובגדי עבודה ממותגים מהארץ ומחו"ל ללא הגבלת כמות ובזמן אספקה קצר.

אודות בן ליין