חולצות למסיבת רווקות

חולצות למסיבת רווקות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

חולצות למסיבת רווקות – שלושה טיפים מנצחים לחולצה המושלמת

בשעה טובה ומוצלחת ואחרי המון שנים של חיפושים, החברה הכי טובה שלך עושה את הצעד הכי חשוב בחייה ומתחתנת. את מרגישה בשמיים ומהרגע שהטבעת נשלפה, את כבר מתכננת את כל הרגעים המיוחדים שלכן בדרך ליום החתונה הגדול. והאירוע המרכזי מבחינתן של חברות רבות הוא באופן ברור וטבעי – מסיבת הרווקות. ביחד עם כל החברות האחרות של הכלה האהובה שלך, את רוצה ליצור אירוע בלתי נשכח וחושבת על כל הפרטים הקטנים כדי להפוך אותו לכזה. אז אם יש חולצת למסיבת רווקים, למה שגם לכן לא יהיה כזה? גם לכן מגיע להשקיע ברכישה של מתנות מיוחדות כמו חולצות למסיבת רווקות.

איך ליצור את החולצה המושלמת למסיבת הרווקות של החברה הטובה?

אז החלטת שהמתנות שלך למשתתפות בחגיגות החתונה המתקרבות הולכות להיות חולצות מודפסת למסיבת רווקת. עכשיו כל שנותר לך הוא להדפיס אותן אצל חברה מקצועית ומנוסה בתחום זה. ולשם כך את צריכה לעבור שלושה שלבי עבודה מרכזיים:

מציאת ספק מנוסה – אם חשוב לך לשמור על איכות מתנה גבוהה ולא להתפשר, את צריכה לפנות רק לספקים מיומנים בתחום ההדפסות. הם יצליחו לענות על כל הצרכים שלך ולבצע את העבודה בדיוק במועדים הנחוצים לך. כמובן שאתן רוצות לבחור ספק גם על בסיס מקצועי אך גם על בסיס הצעת המחיר שהוא העניק לכם ולכן רצוי לבצע סקר שוק מראש.

יצירת עיצוב מושלם – לכל כלה יש את הסיפור שלה ולכל מסיבת רווקת יש את המיתוג שלה. מסיבה זו את רוצה ליצור גם על החולצות את המיתוג האידיאלי לאירוע. אולי בדיחה ישנה ואולי מיתוג רומנטי לכלה הנרגשת. קחו את הזמן ומצאו את המיתוג המנצח לאירוע שלכם, כדי להפוך את החולצה למתנה אישית ומרגשת.

בחירה של דגם חולצה איכותי – אתן רוצות להעניק מתנה שתישמר לאורך שנים. ולכן חשוב מאוד לבחור חולצה איכותית, נעימה ומיוחדת. כמו כן מומלץ לבדוק מראש את המידות של כל אחת מן המשתתפות במסיבה, כדי למנוע טעויות שיגמרו למבוכה או אי נעימות.

המתנה האישית שלך – תהיה המתנה האהובה על הכלה

כדי להפוך את המתנה לכלה שלך למושלמת עוד יותר, את רוצה ליצור לה חולצה ייחודית שתזכיר לה את היום המיוחד שלה. ואין דבר יותר אישי מאשר חולצה שמסכמת לה את האירוע הכי גדול ומשמעותי שהיה לה עם החברות הקרובות, בימים שלפני החתונה המיוחדת שלה. כך שזו היא הבחירה המנצחת למתנה.

מסיבת רווקות היא מסיבה החוגגת את ההצלחה האולטמטיבית: כיבוש הגבר המושלם (או האישה המושלמת). אבל אין מה לעשות, עם כל השמחה של ההצלחה- הרווקות היא תקופה היפה, המשוחררת וחסרת הדאגות ביותר בחיים. כדי לסמן את סיום התקופה היפה הזו, כל החברות מתאספים ללילה מלא אלכוהול, צחוקים ועוד דברים שהשתיקה יפה להן.

הרבה פעמים, חברות אוהבות להוציא חולצות למסיבת רווקות. בניגוד לחולצות שמדפיסים לחתונה, החופש האומנותי בחולצות למסיבת רווקות גבוה יותר. חולצות למסיבת רווקות נוטות להיות מלאות בהומור גס, מיניות מאוד ומלאות באיורים שלא משאירים מקום לדמיון.

חולצות למסיבת רווקות – YOU GO GIRL!

נשים אוהבות לפרגן לחברות שלהן שהצליחו למצוא את החצי השני שלהן. החולצות למסיבת רווקות שהן מוציאות לאירוע נראים בהתאם. החולצות משקפות את ההסכמה הכללית בין החברות- האישה עומדת לשלוט בבעלה הטרי ולהחליט מה קורה בבית מעתה ועד להודעה חדשה עם איורים כגון האישה דורכת על בעלה. משפטים מפרגנים נוספים יכולים להיות 'סוף מסלול רווקות' המתארים את תחושת הניצחון של מציאת החתן וסוף הרווקות.

וואי וואי מה קרה במסיבה הזו…

סוג שני של חולצות למסיבת רווקות זה החולצות הרומזות (לעיתים לא כל כך בעדינות) על דברים שקרו במסיבת הרווקות הזאת. משפטים אלו מלווים בתמונות משעשעות וגסות של… תמונות מרמזות. החולצות האלו משעשעות, כיפיות ובהחלט. מה לעשות, מה שקורה במסיבת רווקות נשאר במסיבת רווקות. חולצות אחרות מזכירות את כמויות האלכוהול העצומות שנשפכו במסיבה עם כיתובים כגון '90% אלכוהול' או 'זהירות! שיכורה לפניך'.

הכי חשוב – לזכור ולא לשכוח

מסיבת רווקות היא מסיבת נשים, הפעם האחרונה שבה החברה שלכם לא תגיע לכל מקום מלווה בבן הזוג. במרחב הנשי הזה, נשים רבות נהנות לשתות, לצחוק ולנהוג בחופשיות גדולה יותר משהן נוהגות בדרך כלל. יש הרבה דרכים לחגוג את המסיבה הזו, יש כאלו שמכינות אפילו כובעים מודפסים. אם נחשב על זה, הוצאת חולצות למסיבת רווקות עוזרת להכניס את הערב הזה טוב טוב לזיכרון, גם אם האלכוהול מנסה למחוק הכל. כל פעם שרואים את החולצה בארון או שרואים חברה לובשת את החולצה- נזכרים ברגעים האחרונים המדהימים של הרווקות.

ראו עוד: הדפסה על בגדי עבודה | הדפסה על חולצות | הדפסה על כובעים | בן-ליין הדפסות

×

עגלת קניות