חולצת טריקו שרוול קצר

חולצת טריקו שרוול קצר קיימת במגוון צבעים

אדום, אפור מלאנג', בורדו, ירוק בקבוק, ורוד, זית, טורכיז, ירוק בנטון, ירוק תפוח, כאמל, כתום, לבן, נייבי, סגול, צהוב, רויאל, שחור, תכלת

מידות: 4-2XL

חומר: 100% כותנה
לחץ להצעת מחיר

טריקו שרוול קצר ללא הדפס

8 ש"ח ילדים 9 ש"ח מבוגר

ללא הדפס לא כולל מע"מ

טריקו שרוול קצר כולל הדפס

14 ש"ח ילדים
15 ש"ח מבוגר

הדפס צבע אחד דו צדדי כולל מע"מ
(מינימום 50 יחידות מתחת תחויב גלופות 150 ש"ח)
צבעים להמחשה בלבד

חולצת טריקו

חולצת טריקו היא פריט חובה בכל ארון
פריט הלבוש היומיומי שיש לכולנו בכמויות בארון הוא חולצת טריקו. חולצות טריקו הן פריט הלבוש הכי נפוץ בסביבה שלנו מאחר ואלו חולצות קלות ונעימות אשר מתאימות למזג אוויר חם ולח כמו שיש בארץ. כמו כן, חולצות טריקו יכולות להגיע במגוון רחב מאוד של צבעים ועיצובים ולכן הן יכולות לשנות את ההופעה בקלות ולגרום לנו להיראות אופנתיים בכל מצב.

מתי לובשים חולצת טריקו?
  • גני ילדים – ילדים קטנים נוהגים להתלכלך בקלות, ולכן נוח להלביש להם חולצת טריקו שניתן להסיר ולהחליף בקלות רבה במידה והם מתלכלכים. חולצות טריקו הן אידיאליות לילדים בגן מאחר והן קלות ונוחות ומאחר והן יכולות להגיע במגוון רחב ביותר של צבעים והדפסים.
  • בתי ספר – ילדים בבית הספר נדרשים ללבוש חולצת טריקו עם סמל בית ספר – תלבושת אחידה. הסיבה שבחרו שילדים ילבשו דווקא חולצות טריקו כתלבושת אחידה זה משום שאלו חולצות נוחות יותר שמאפשרות לילדים לשחק בהפסקה בלי להזיע יותר מדי.
  • עבודה – רוב מקומות העבודה בישראל לא דורשים קוד לבוש רשמי במיוחד, ולכן רוב האנשים לובשים חולצת טריקו וג'ינס לעבודה. כך שלמעשה ניתן להבין כי חולצות טריקו הן ממש לא פריט לבוש שמיועד רק עבור ילדים.
  • יציאות – מאחר וישראל היא מדינה שלא נוהגת להרבות בלבוש רשמי, הרבה אנשים יוצאים בערב כשהם לבושים בחולצת טריקו איכותית.
חולצות טריקו זה בן ליין
חברת בן ליין מתמחה בייבוא וייצור חולצות טריקו למעלה מ-20 שנה. אנחנו מספקים מגוון רחב של חולצות טריקו בשלל צבעים ודגמים, במידות המתאימים לילדים ולמבוגרים. ניתן למצוא אצלנו חולצות טריקו פשוטות, ואף חולצות טריקו עם כפתורים וכיס. כך שבטוח שתמצאו אצלנו את חולצת הטריקו המושלמת עבורכם. כמו כן, אנחנו מציעים הדפסות על חולצות בכמויות גדולות. 
מחירון הדפסות