צמידי סיליקון

*המחירים תקפים לזמן אספקה של 21 יום. ניתן להדפיס צמידים באספקה של 72 שעות מאישור הגרפיקה בתוספת גלופה. עלות לכל צבע 100 ש"ח* *המחירים אינם כוללים מע"מ*המחירים לצבע אחד

צמידי סיליקון קיימים במגוון צבעים

מלאי צבעים משתנה לפי גודל

ילדים/נוער/מבוגר

חומר: סיליקון

מאבקים חברתיים – צמידי סיליקון, לרוב בעלי צבעים בולטים, וכך אנשים יכולים דרך צמיד הסיליקון המודפס להעביר את תמיכתם במטרה כזאת או אחרת.


תנועות נוער - יותר מכל קהל אחר נהנים הצעירים ללבוש את צמידי הסיליקון המודפסים, זה מעורר בהם את "גאוות היחידה" לתנועה שלהם. 
כמובן שגם אנשים פרטיים מזמינים צמידים לאירועים משפחתיים, ימי ספורט, מרוץ לזכר קרוב, מכיוון שצמיד הסיליקון הוא פריט צבעוני ומאחד קבוצות אנשים מסוימות.

כמוצר פרסום וקידום ומכירות – כאשר הצמיד מעוצב בצורה מיוחדת או למשל הוא צמיד סיליקון שזוהר. ישנם מספר דגמים של צמידי סיליקון.

צמידי סיליקון מודפסים - הדגם הפופולרי והסטנדרטי צמיד סיליקון ועליו הדפס איכותי , ההדפס אינו יורד ,ניתן להדפיס בכל צבע (לקבלת צבע הקרוב ביותר לבחירתכם יש לציין מספר צבע פאנטון המסתיים באות C בלבד. לנוחיותכם אתר לבחירת פאנטון יש ללחוץ כאן).

צמידי סיליקון עם הטבעה ומילוי - הלוגו ו/ או המשפט מוטבעים בתוך הצמיד ואז בתוך ההטבעה הזו ממלאים צבע ע"פ דרישה ניתן לעשות מילוי בכל צבע.

 


המטרה שלנו כשאנו מחלקים או מוכרים צמידים היא בראש ובראשונה שהאדם שמקבל את הצמיד – יענוד אותו!
ולכן אולי הדבר החשוב ביותר הוא להזמין צמידי סיליקון מחברת בן ליין בע"מ הוא להתאים באופן מושלם את הצמיד לקהל היעד ולכך יש כמה מדדים:


גודל – אין שום הגבלה על גודל הצמיד ולכן אם מזמינים צמידים לילדים כדאי מאוד להתאים את גודל הצמיד לגיל/גודל הילדים:
לילדים בגילאים 3-6 ניתן להזמין צמידי סיליקון בקוטר – 15-16 ס"מ.
לילדים גדולים יותר מגילאי 7 ועד גיל התיכון המוקדם עדיף להזמין צמידים 17-18 ס"מ.
מעבר לכך את הגודל הסטנדרטי של 20 ס"מ היקף של צמיד סיליקון מודפס.


צבע – התאמת הצבע חשובה עד מאוד כי צמידי סיליקון מודפסים יהיו תואמים לפי דרישת הלקוח,לפי סוג האירוע ועוד.
סוג הצמיד. ישנם לקוחות שרוצים את המוצר הפופולרי והאהוב, צמידי סיליקון, עם הדפסה, וישנם דווקא כאלה שרוצים את המיוחד יותר, צמידים עם הטבעה או צמידי סיליקון עם הטבעה ומילוי.

ויש אפילו צמיד זוהר בחושך... :)

  • עמוד הפייסבוק של בן ליין
  • Google+ בן ליין
  • ערוץ היוטיוב של בן ליין
  • בן ליין PInterest
  • אינסטגרם בן ליין